تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل پهنای باند SoftPerfect NetWorx

نرم افزار مدیریت و کنترل پهنای باند SoftPerfect NetWorx ، یک نرم افزار کم حجم ، کارآمد و رایگان برای کنترل و مدیریت میزان مصرفی ترافیک در اینترنت می باشد که می توانید هر حجمی را که دانلود میکنید و یا ارسال میکنید را مشاهده نمایید . برای بسیاری از کاربران پیش آمده است که فکر میکنند از ترافیکشان بیهوده استفاده میشود و اطلاعی از آن ندارند و یا فکر هک کردن شبکه ی خود به سرشان می زند ولی شما با استفاده از نرم افزار SoftPerfect NetWorx دیگر نگران این امر نخواهید و در صورت مشاهده ی مصرف الکی می توانید ارتباط خود را با شبکه قطع کنید و یا رمز وای فای خود را سریعا عوض کنید . در نرم افزار SoftPerfect NetWorx شما می توانید به جمع آوری داده های پهنای باند و اندازه گیری سرعت اینترنت یا هر اتصال به شبکه دیگر بپردازید . نرم افزار SoftPerfect NetWorx می تواند به مشکلات احتمالی شبکه را شناسایی کند و اطمینان حاصل شود که شما از محدودیت پهنای باند تایین شده توسط ISP خود تجاوز نکرده باشید ، مانند حرکت های مشکوک شبکه مثل تروجان و حملات هکرها . این نرم افزار اجازه می دهد تا شما به نظارت بر تمام اتصالات شبکه خود را و یا فقط یک شبکه خاص ، مانند بی سیم و یا پهن باند موبایل بپردازید . در نرم افزار SoftPerfect NetWorx ترافیک ورودی و خروجی در یک چارت خطی نمایش داده شده به یک فایل به طوری که شما همیشه می توانید آمار روزانه ، هفتگی و ماهانه پهنای باند خود را و شماره گیری مدت زمان را داشته باشید . همچنین می توانید به انواع فرمت ها مانند HTML ، MS Word و Excel صادر کنید .

ویژگی های نرم افزار SoftPerfect NetWorx :

– گزارش استفاده و صدور به انواع فرمت ها از جمله اکسل ، MS Word و HTML
– نظارت دقیق بر آپلود و دانلود
– پشتیبانی از شماره گیری ، ISDN ، مودم های کابلی ، ADSL ، کارت شبکه ، و بیشتر.
– اطلاعات شبکه و ابزارهای تست با netstat پیشرفته که برنامه های کاربردی در ارتباط با اینترنت خود را نظارت می کند
– سرعت سنج به دقت زمان دانلود و گزارش متوسط ​​نرخ انتقال.
– کاملا رایگان و بدون هیچ گونه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، جاسوس افزارها و یا نرم افزارهای مخرب
– پیدا کردن و کنترل سرعت اتصال به اینترنت خود و چگونگی مصرف ترافیک
– شناسایی یک فعالیت مشکوک بر روی کامپیوتر شما.
– انجام تست شبکه ساده مانند پینگ و ردیابی مسیر.

SoftPerfect NetWorx

لینک دانلود