تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Sol Trader نسخه Tinyso

Sol Trader یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Chris Parsons ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Chris Parsons یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Sol Trader را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی های رایانه ای روانه بازار کرده است . سبک شبیه ساز یکی از سبک های محبوب در دنیای بازی های رایانه ای می باشد ، این سبک یا منتشر شدن بازی های محبوبی مانند سری ARMA و Euro truck simulator به موفقیت های بسیاری دست پیدا کرد . بازی رایانه ای Sol Trader یکی از همین بازی ها می باشد که در آن سازندگان تلاش کرده اند با ترکیب سبک شبیه ساز با المان های جذاب بازی های نقش آفرینی یکی از محبوب ترین بازی های سبک شبیه ساز را خلق کنند . بازی رایانه ای Sol Trader یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : در بازی رایانه ای Sol Trader استودیوی سازنده سعی داشته است سبک شبیه ساز را به مرحله ای جدید وارد کند که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است . در این بازی شما با جست و جو به سبک بازی های نقش آفرینی مواد اولیه و موارد مفید زیادی بدست خواهید اورد که می توانید از انها استفاده کرده و کشتی های خود را ارتقائ دهید و یا با مراجعه به فروشگاه های موجود در کهکشان آنها را فروخته و یا با سایر مواد مورد نیاز خود تعویش کنید ، در این بازی انتخاب ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند دوستی با یک فروشنده فضایی ممکن است به قیمت دشمنی سایر فروشندگان و حمله کردن آنها به شما تمام شود . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح قابل قبولی می باشد ، طراحی سیاره ها و محیط های آنها بسیار زیبا می باشد و ارزش تجربه این عنوان را دوچندان کرد است .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Sol Trader نسخه Tinyso

مشخصات بازی Sol Trader :

نام بازی : Sol Traderپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Chris Parsonsمنتشر کننده : Chris Parsonsسبک بازی : شبیه ساز – نقش آفرینینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Sol Trader

لینک دانلود