تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


دانلود نرم افزار Solid Edge ST6

Solid Edge نرم افزاری است مهندسی که جهت طراحی های مهندسی کاربرد بسیار فراوانی دارد . این نرم افزار توسط شرکت آمریکایی زیمنس طراحی و توسعه داده شده و یکی از رقیبان اصلی نرم افزار های اینوتور و سالیدورکس می باشد . به وسیله این نرم افزار شما قادر خواهید بود مدل سازی سریع و قدرتمند را تجربه کنید و در یک محیط مونتاژ بی نظیر، نقشه های دو بعدی و سه بعدی استاندارد را تجربه کنید و از هزاران امکانات دیگر بهره مند شوید  .

شما با این نرم افزار مهندسی می توانید طراحی یک قطعه و یا مجموعه ای عظیم را از تخیل به واقعیت تبدیل نمایید و در آن واحد مدارک فنی و مستندات قابل ارائه را به دست آورید . ویژگی مهم و قابل ذکر این نرم افزار ترکیب 3D و 2D در Cad می باشد و توانایی تلفیق و طراحی و تغییرات با سرعت زیاد از قابلیت های مهم این محصول می باشد . در مجموع نرم افزار Solid Edge ، برنامه ایست که پروسه ساخت و تولید محصول را به شدت سرعت می بخشد و در مجموع باعث آسان تر شدن پروسه و رسیدن به مرحله نهایی می شود . جدید ترین ورژن این نرم افزار را هم اکنون می توانید از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید .

 

Solid Edge ST6 Solid Edge ST6

 

 

این نرم افزار را می توانید با لینک مستقیم از سرورهای پرقدرت دانلود فارسی دانلود نمایید و یا از فروشگاه دانلود فارسی خریداری کرده و پس از دریافت درب منزل و یا محل کارتان وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید .

 

Solid Edge ST6

دانلود نرم افزار Siemens Solid Edge ST6 سالید اج محصول شرکت زیمنس با لینک مستقیم از دانلود فارسی

 

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
4DVD
12 هزار تومان
نرم افزار Siemens Solid Edge ST6
خرید
لینک دانلود