تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Song of the Deep نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/04/28 آپدیت 1.0.2 نسخه CODEX اضافه شد .

Song of the Deep یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Insomniac Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Insomniac Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری زیبایی نظیر سری محبوب Resistance و sunsetoverdrive شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش می باشند . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد که طی سالیان دراز دست خوش تغییرات بسیاری شده است بازی های نظیر سری محبوب Assassins Creed و سری Tomb raider از همین بازی ها می باشند که کمک بسیار زیادی به محبوبیت بسیار بالای این سبک کرده اند . حال در سال 2016 استودیوی نامدار Insomniac Games قصد دارد با ساخت جدیدترین بازی خود در سبک ماجراجویی این سبک را وارد مرحله ای جدید از محبوبیت کند . بازی رایانه ای Song of the Deep یکی از بازی های محبوب در سبک ماجراجویی می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جایی آغاز می شود که پدر یک دختر نوجوان بر اثر یک حادثه نامعلوم گم می شود و او تصمیم می گیرد که به دنبال پدر گشمده خویش رفته و او را پیدا کند . مرین نام دختر جوانی می باشد که ناگهان یک شب پدرش به خانه باز نمی گردد و او در خواب متوجه می شود که پدرش در اعماق دریا اسیر یک موجود شیطانی شده است ، در همین راستا او با استفاده از یک زیردریایی به اعماق دریا می رود و سفر خطرناک خویش را آغاز می کند . گیم پلی این بازی تماما در یک زیردریایی می باشد و شما باید با استفاده از زیردریایی به مناطق مختلف رفته و با گشت و گذار در دریای بزرگ پدر خود را پیدا کنید . بازی رایانه ای Song of the Deep یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Song of the Deep نسخه CODEX

مشخصات بازی Song of the Deep :

نام بازی : Song of the Deepپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : TallTech studioمنتشر کننده : TallTech studioسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Song of the Deep

لینک دانلود