تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Song of Seven Chapter One نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/03/25 Chapter one اضافه شد .

The Song of Seven Chapter One یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Enlightened Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Enlightened Games یک استودیوی نوپا می باشد که بازی رایانه ای The Song of Seven Chapter One را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی های رایانه ای روانه بازار کرده است که با توجه به نقدهای مثبت این بازی می توان گفت با یک بازی داستان محور و قدرتمند طرف هستیم . بازی رایانه ای The Song of Seven Chapter One یک بازی داستان محور می باشد که سازندگان تمام تمرکز خود را برای روایت یک داستان درگیر کننده به همراه شخصیت پردازی قدرتمند گذاشته اند . در این بازی شما با تعداد زیادی پازل و معما روبرو خوهید شد که باید با توجه به نکات داستانی بازی آنها را حل کنید و وارد مناطق جدید بازی شده و پردا از داستان بازی بردارید .

سایر توضیحات : یک تحدید جدید وارد دنیای پیریا شده است و سعی دارد که تمام موجودات این دنیا را به قتل برساند و مابقی را تبدیل به برده های خود کند . در بازی رایانه ای The Song of Seven Chapter One شما در نقش کیبا می باشید کیبا یک پسر خجالتی و ترسو می باشد که شما در این بازی باید او را با کابوس هایش روبرو کرده و یک قهرمان کامل از این شخصیت بسازید . در این بازی شما با پازل ها و معماهای بسیاری روبرو خواهید شد که باید با دقت بالا و قابلیت های کیبا این پازل ها را حل کنید . گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و دنیای این بازی یکی از دنیاهای بسیار زیبا و جذاب می باشد بطوری که شما در هر مرحله جدید و با ورود به مناطق جدید چند دقیقه ای را صرف تماشای محیط اطراف خواهید کرد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Song of Seven Chapter One نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : The Song of Seven Chapter Oneپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Enlightened Gamesمنتشر کننده : Enlightened Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Song of Seven Chapter One

لینک دانلود