تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Soviet Monsters Ekranoplans نسخه PLAZA

Soviet Monsters Ekranoplans یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Merge Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Merge Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب سری Commandos و Meridian را دارد که هر دوی این بازی ها از بازی های محبوب و پرفروش در زمان انتشار خود بوده اند . سبک شبیه ساز یکی از سبک های محبوب در دنیای بازی های رایانه ای می باشد که استودیوهای های بسیاری مشغول فعالیت در این سبک می باشند ، این سبک به دلیل دقیق بودن و کاملا واقعی بودن آن به محبوبیت فعلی دست یافته است . بازی هایی نظیر سری Arma و Euro Truck Simulator از بازی های محبوب این سبک می باشند که با هرشماره خود این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . بازی رایانه ای Soviet Monsters Ekranoplans یکی از همین بازی ها می باشد که با ترکیب المان های بازی های شبیه ساز و بازی های استراتژی موفق به خلق یکی از زیباترین بازی های شبیه ساز استراتژی سال 2016 شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در زمان جنگ سرد و در دورانی که شوروی مشغول ساخت پروژه های سری برای نابودی ایالات متحده آمریکا بوده است در جریان است ، شما فرمانده یکی از همین پروژه های سری می باشید ، این پروژه که ارکونا نام دارد یکی از بزرگترین پروژه های سری شوروی می باشد ، این پروژه یک هواپیمای غول پیکر می باشد که توانایی نابودی کل ایالات متحده آمریکا را دارد ، شما به عنوان فرمانده این هواپیما غول پیکر باید بطور روزانه این هواپیما را مدیریت کرده و مشکلات آن را برطرف کنید . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح بسیار بالایی می باشد بطوری که هواپیمای شما یکی از باجزئیات ترین هواپیماهای موجود در بازی های رایانه ای می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Soviet Monsters Ekranoplans نسخه PLAZA

مشخصات بازی Soviet Monsters Ekranoplans :

نام بازی : Soviet Monsters Ekranoplansپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Merge Gamesمنتشر کننده : Merge Gamesسبک بازی : شبیه ساز – استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Soviet Monsters Ekranoplans

لینک دانلود