تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Space Rangers Quest نسخه SKIDROW

Space Rangers Quest یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی SNK Games  طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی 1C Company برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Space Rangers یکی از بازی های ماجرایی متنی است که در جهانی باز روایت می شود و نیم نگاهی به بازی های نوستالژی سال های نه چندان دور نیز دارد . حفظ ائتلاف از تهدیدی جدید . سفینه فضایی خود را انتخاب کرده و سفر خود را در کهکشانی بی پایان آغاز کنید . شما باید به تحقیق در مورد منشاء تهدید پرداخته و از زندگی سایر موجودات دفاع کنید . اما انتظار موفقیت های بسیاری را نداشته باشید زیرا زندگی یک رنجر پرخطر است .

سایر توضیحات : در صورتی که بتوانید ماموریت ها را با موفقیت پشت سر گذارید بازی امتیازاتی را به شما اعطا می کند , امتیازاتی که به همین راحتی ها به دست نخواهند آمد . اگر بتوانید به نقشه های فضایی دست پیدا کنید , دیگر کهکشان در تسخیر شما قرار دارد و می توانید با دانش کافی به تمامی بخش های آن دسترسی داشته باشید . نبرد شما در برابر دزدان دریایی خواهد بود , دزدان دریایی که از هوش بالایی برخوردار بوده و شما برای رسیدن به هدفتان باید با آنها دست و پنجه نرم کنید . حماسه علمی-تخیلی ، پازل هوشمندانه ، وجود شرایط چالش برانگی ، ده ها مورد از شرایط تکرار نشدنی ، جنگ های فضایی ، رویدادهای تصادفی و امکان تعمیر کشتی یا ارتقاء بخش های مختلف تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Space Rangers Quest

 

مشخصات بازی Space Rangers Quest :

نام بازی : Space Rangers Questپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : SNK Gamesمنتشر کننده : 1C Companyسبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Space Rangers Quest

لینک دانلود