تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Star Ruler 2 Wake of the Heralds نسخه SKIDROW

Star Ruler 2 Wake of the Heralds بازی در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیوی مستقل Glacicle ساخته شده و استودیوی Blind Mind Studios این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . داستان بازی Star Ruler 2 Wake of the Heralds در زمان های بسیار قدیم که نژادی به نام Heralds وجود داشت روایت می شود که توسط گروه ناشناخته ای تحت تعقیب بودند . آنها سیاره به سیاره فرار کرده و خود را مخفی می کردند . هرکدام از کهکشان ها برای مدت کوتاهی برای زندگی Heralds بوده و آنها را از انقراض نجات می داد . به مرور زمان مردم Heralds یادگرفتند که چگونه گیاه کاشته و بتوانند با استفاد از آنها کنار یکدیگر زندگی کرده و ماجراجویی خود را به سرانجام برسانند . حال آنها از سیاره ای به سیاره ی دیگر می رفتند و منابع هرکدام از آنها را استخراج کرده و به محل زندگی خود انتقال می دادند .

سایر توضیحات : زمانی که امپراتوری بزر آنها از بین رفت تصمیم گرفتند تعداد کمی که باقی ماندند تصمیم گرفتند تا برای همیشه مهاجرت کرده و منابع خود را تامین کنند . گیم پلی بازی بسیار جذاب بوده و دارای نقشه های بسیاری به صورت Co-op می باشد در هر مرحله موج حملات به سمت شما زیاد می شود تا سیستم دفاع شما را از بین ببرد . شما باید استحکامات خود را بالا برده تا بتوانید امپراتوری خود را از نابودی نجات دهید . نقشه های متعددی از تکنولوژی , سیستم ها و سلاح ها در سفینه شما وجود دارد که می توانید با کمک آنها وسیله مورد نظر خود را بسازید .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Star Ruler 2 Wake of the Heralds

مشخصات بازی :نام بازی : Star Ruler 2 Wake of the Heraldsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Glacicleمنتشر کننده : Blind Mind Studiosسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Star Ruler 2 Wake of the Heralds

لینک دانلود