تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمشن سریالی Star Trek The Animated Series

Star Trek The Animated Series عنوان یکی از انیمیشن های بسیار جذاب و به یادماندنی از مجموعه Star Trek یا پیشتازان فضا می باشد. مجموعه پیشتازان فضا به قدری توانست بین مردم جای خود را باز کند که تا کنون چندین فیلم سینمایی و سریال و انیمیشن در رابطه با آن ساخته شده است و در این پست انیمیشن سریالی آن به نام Star Trek The Animated Series را برای شما قرار داده ایم که می توانید در ادامه مطلب آن را دریافت کنید. این انیمیشن اولین بار در تاریخ 18 سپتامبر 1973 در کشور امریکا به نمایش در آمد تا سال 1974 22 قسمت نیز از آن ساخته شد و توانست در این مدت نامزد دو جایزه بین المللی شود و یک جایزه بین المللی را نیز از آن خود کند. از گویندگانی که در پروژه نقش آفرینی کردند می توان به William Shatner اشاره کرد که تا کنون برنده یک جایزه گلدن گلوب و 17 جایزه دیگر شود و همچنین نامزد 42 جایزه بین المللی دیگر نیز شده است.

سایر توضیحات : سریال Star Trek The Animated Series داستان های بیشتری از کاپیتان James T. Kirk و خدمه USS Enterprise در مورد اکتشافات فضایی و دفاع از سیارات فدراسیون متحد را روایت می کند و در ادامه ماجرا جویی های آن ها کاپیتان Kirk و Mr. Spock یک دستگاه ساخت بشر را پیدا می کنند که می تواند یک جنگ کامل را شروع کند، افراد و خدمه کشتی شروع به کم شدن می کنند و موجودات فضایی ماده مردان هیئت مدیره را هیپنوتیزم می کنند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Star Trek The Animated Series

سایر مشخصات انیمیشن سریالی Star Trek The Animated Series :– کارگردان : Hal Sutherland (فصل اول) و Bill Reed (فصل دوم)– تاریخ نمایش قسمت اول : 18 سپتامبر 1973– وضعیت پخش : به اتمام رسیدهتعداد فصل ها : 2– تعداد قسمت ها : 22– زبان فیلم :  انگلیسی– کیفیت تصویر : DVDRip– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB 

Star Trek The Animated Series

لینک دانلود