تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن Star Wars The Clone Wars 2008

Star Wars The Clone Wars 2008 یک انیمیشن کارتونی می باشد که در سال 2008 توسط کمپانی Lucasfilm Animation ساخته شده است . این کمپانی که کمپانی مادر سری star Wars می باشد تاکنون بواسطه این سری موفق به کسب افتخارات زیادی شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن برعهده Dave Filoni بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Star Wars Rebels و Star Wars: The Clone Wars را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های انیمیشن مو فق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سری جنگ ستارگان یکی از قدیمی ترین فیلم های سبک علمی تخیلی می باشد و به نوعی می توان گفت جورج لوکاس با ساخت این فیلم سبک علمی تخیلی را ایجاد کرده و در همان حین روح تازه ای نیز به این سبک دمید . این کارگردان در سال 1977 و با ساخت فیلم سینمایی Star Wars: Episode IV A New Hope خود را به جهانیان معرفی کرد و در همان تاریخ سبک علمی تخیلی را وارد مرحله جدیدی کرد . انیمیشن Star Wars The Clone Wars 2008 یک انیمیشن جذاب و زیبا می باشد .

سایر توضیحات : در شرایطی که نبرد کلون ها در تمام کهکشان در جریان است و باعث بوجود آمدن خرابی های زیادی در کهکشان شده است ، شوالیه های جدای شجاع و نترس برای نابودی کلون ها و پایان دادن به این نبرد و برقراری صلح در تمام کهکشان در حال تلاش می باشند . هر روز کهکشان های جدیدی تحت تصرف نیروهای تاریکی قرار می گیرد و از طرف دیگر نیروهای جدایی طلب سعی دارند با وارد آوردن فشار بر روی جمهوری قدرت را بدست گرفته و خود را به عنوان قدرت مطلق در کهکشان معرفی کنند .به همین منظور دو تن از شجاع ترین شوالیه های جدای برای کنترل کردن این شرایط بهرانی فرستاده می شوند . اوبی وان کنوبی و آناکین اسکای واکر برای حل این مسئله و نابودی تحدیدیات احتمالی ارسال می شوند ، اما در ادامه متوجه می شوند که توطئه بزرگتری در جریان است .

دانلود انیمیشن Star Wars The Clone Wars 2008 با کیفیت 1080Bluray

مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی– کارگردان : David Feiss– شرکت سازنده : Lucasfilm Animation– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2008– مدت زمان : 98 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080Bluray– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB

Star Wars The Clone Wars 2008

لینک دانلود