تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Starbound نسخه RELOADED

Starbound یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Chucklefish ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Chucklefish یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Interstellaria و Halfway را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز جوایز بسیاری نیز شده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و در طول سالیان اخیر دست خوش تغییرات بسیاری شده است . سبک ماجراجویی به دلیل داستان های درگیر کننده و گیم پلی جذابش یکی از شناخته شده ترین سبک های بازی های رایانه ای می باشد ، در این سبک بازی با با پازل های فراوان و محیط های جذاب روبرو می شود که باعث جذابیت بیش از حد این بازی شده است . بازی رایانه ای Starbound یکی از بازی ها ج ذاب سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : شما از خانه خود خارج شده اید و متوجه می شوید که وارد یک سفینه فضایی شده اید که دچار مشکلات فراوانی نیز می باشد . به همین دلیل شما باید به سایر سیارات سفر کنید و با جمع کردن منابع اولیه سفینه خود را تعمیر کرده و به سیارات دیگر سفر کنید و در نهایت نیز به سیاره زمین برگردید . در مراحل ساخت این بازی سازندگان برای هرچه بیشتر جذاب کردن بازی المان های بازی های نقش آفرینی را وارد این بازی کرده اند ف برای مثال در ابتدای این بازی شما باید از بین 7 نژاد قابل بازی یکی از آنها را انتخاب کرده و مشغول ساخت کارکتر خود شوید . گیم پلی این بازی بیشتر بر روی جست و جوی سایر سیارات و کشف کردن راز و رمز این سیارات متمرکز می باشد که این امر باعث جذابیت بیش از حد این بازی شده است . بازی رایانه ای Starbound یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Starbound نسخه RELOADED

مشخصات بازی Starbound :

نام بازی : Starboundپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Chucklefishمنتشر کننده : Chucklefishسبک بازی : اکشن – استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .
لینک دانلود