دانلود بازی کامپیوتر Stranger of Sword City نسخه IGG

Stranger of Sword City یک بازی در سبک نقش افرینی ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی NIS America, Inc. ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی NIS America, Inc. یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون تجربه ساخت بازی های بسیاری مانند سری محبوب Phantom Brave PC و Yomawari: Night Alone را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های نقش آفرینی شرقی یکی از سبک بازی های محبوب و پرطرفدار در بین بازی بازان می باشند ، در این بازی ها گیم پلی بسیار غنی به همراه داستانی بسیار درگیر کننده و جذاب باعث می شود که بازی باز ساعات بسیاری با این سبک بازی ها سرگرم شوند . بازی هایی مانند سری فوق محبوب final fantasy این سبک را به یکی از معروف ترین و محبوب ترین سبک بازی های روز دنیا تبدیل کرده اند . بازی رایانه ای Stranger of Sword City یکی از همین بازی ها می باشد که در ان سازنده از ترکیب سبک های نقش آفرینی شرقی و غربی موفق به ساخت یکی از خاص ترین و در عین حال جذاب ترین بازی های نقش آفرینی سال های اخیر شده است .

سایر توضیحات : پس  از اینکه هواپیما شما دچار یک سانحه غیر عادی می شود ، شما خود را در یک سرزمین فانتزی و عجیب می یابید ، انسان های ساکن در این سرزمین که سورد لند نام دارد موفق شده اند با ترکیب جادو و تکنولوزی زندگی بسیار خوبی را برای ساکنین این سرزمین فراهم کنند . دنیای این بازی بسیار بزرگ می باشد و آماده برای گشت و گذار شما می باشد ، سازندگان برای متنوع کردن این بازی سیستم مبارزات بسیار جذاب و درگیر کننده ای را برای این بازی طراحی کرده اند که از ترکیب ان با تعداد زیاد ایتم های موجود در این بازی می توان گفت که به راحتی با یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی سال های اخیر طرف هستیم . بازی نقش آفرینی Stranger of Sword City یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Stranger of Sword City نسخه IGG

مشخصات بازی :نام بازی : Stranger of Sword Cityپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : NIS America, Incمنتشر کننده : NIS America, Incسبک بازی :  نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Stranger of Sword City

لینک دانلود