تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Strategic Mind: Blitzkrieg نسخه HOODLUM

Strategic Mind: Blitzkrieg

یک بازی استراتژیک مبتنی بر نوبت است که در زمان WW2 می باشد و شما کنترل نیروهای آلمانی را در این بازی و در دوران جنگ جهانی دوم به دست می گیرید . این بازی با دقت و توجه زیادی به جزئیات تاریخی توسط تیمی که محقق و علاقمند به داستان های تاریخی بوده اند ساخته شده است به همین خاطر فیلم ها و تصاویری از شخصیت ها پخش می شود که نوعی بازسازی حوادث واقعی می باشند که همین موضوع بر زیبایی بازی می افزاید . گیم پلی بازی Strategic Mind: Blitzkrieg به صوزت نقشه ای محور است و یک سیر داستانی – تاریخی را دنبال می کند و شخصیت های بزرگ تاریخی مثل Franz Halder، Heinz Guderian، Erich von Manstein، Erwin Rommel، Karl Dnnitz، Wilhelm Canaris، Hermann و … در آن به صورت گرافیکی شده وجود دارند . در آن زمان در اقیانوس آرام بیشتری جنگ های دریایی اتفاق افتاد و نبرد های قاره ای بیشتر معطوف به آلمان بود که در این بازی نیز به همین موضوع پرداخته شده است و شما نیز به عنوان یکی از رهبران ارتش آلمان باید داستان بازی را دنبال کنید و آن را پیش ببرید . از دیگر ویژگی های بازی

Strategic Mind: Blitzkrieg

بدین شرح است : شما می توانید علاوه بر نبرد های زمینی ، نبردهای هوایی و دریایی را دنبال کنید ، بازی با موتور گرافیکی Unearl Engine ساخته شده است به همین خاطر دارای گرافیک سه بعدی بالا و با کیفیت می باشد و دارای چرخه های شب و روز ، آب و هوای متفاوت و … می باشد ، شما می توانید واحدهای جدیدی از انواع مختلف ارتش را بدست آورید یا واحدهای موجود خود را ارتقا دهید . کلیه واحدها و تجهیزات جدید منافاتی با سیر داستانی – تاریخی بازی ندارند و همه در آن زمان وجود داشته اند ، شما می توانید غنائم بی شماری بردارید و از برخی از پیشرفته ترین یگان های دشمن علیه او در نبردهای آینده استفاده کنید و … . 
نام: Strategic Mind: Blitzkrieg
حجم فایل: 10.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Starni Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Starni Games
رمز فایل: www.download.ir

Strategic Mind: Blitzkrieg - HOODLUM

Strategic Mind: Blitzkrieg is a turn-based strategy set in the period of WW2. It brings a modern look and new features to the good old wargame genre. You are to lead the German Armed forces overcoming unthinkable odds and claiming the ultimate bittersweet victory in Europe.The game is created with great care and attention to historical details by a team that is passionate about WW2 history.

لینک دانلود