تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Survive in Space نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/03/16 نسخه CODEX اصلاح شد .

Survive in Space یک بازی در سبک ماجراجویی نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Just1337 Studio ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است و استودیوی بازی سازی Just1337 Studio یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Neon Space و Asteroid Bounty Hunter را در کارنامه هنری خود داشته است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش سال های اخیر بوده اند . داستان این بازی در آینده و در فضایی رخ می دهد که موجودات فضایی به تام کهکشان ها حمله کرده اند و تمام موجودات زنده را تبدیل به برده های خود کرده اند . در چنین فضایی یکی از انسان ها با نام ساساکی که مطیع موجودات فضایی نشده است تصمیم به مبارزه با این موجودات ستم گر می گیرد تا بتواند تمامی کهکشان و موجودات آن را بازی دیگر آزاد کند . بازی رایانه ای Survive in Space یک بازی گیم پلی محور می باشد .

سایر توضیحات : شما در این بازی درد نقش ساساکی می باشید تنها انسانی که تحت نفوذ نیروهای شیطانی موجودات فضایی قرار نگرفته است و شما باید با استفاده از معلومات او این نبرد سهمگین را به پایان برسانید . بازی رایانه ای Survive in Space تمام تمرکز خود را بر روی گیم پلی درگیر کننده گذاشته است ، سرعت گیم پلی این بازی بسیار بالا می باشد و شما باید با دقت بسیار بالا به مبارزه با دشمنان خود یپردازید و آنها را یکی پس از دیگری از پای در اورید . در این بازی شما کنترل یک سفینه جنگی کوچک را برعهده دارید که در پایان هر مرحله با استفاده از منابع اولیه که جمع کرده اید می توانید آن را ارتقاء داده و تبدیل به یک ماشین جنگی خوفناک کنید . بازی رایانه ای Survive in Space یکی از متفاوت ترین بازی های 2D سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Survive in Space نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Survive in Spaceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Just1337 Studioمنتشر کننده : Just1337 Studioسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Survive in Space

لینک دانلود