تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار رمزگذاری و محافظت از اطلاعات Symantec Encryption Desktop Professional v10.4.2 MP2

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/05نسخه جدید Symantec Encryption Desktop Professional v10.4.2 MP2 اضافه شد.

نرم افزار رمزگذاری و محافظت از اطلاعات Symantec Encryption Desktop Pro ، یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای رمز گذاری بر روی اطلاعات شخصی کاربران می باشد که به تازگی نسخه ی جدید آن توسط کمپانی Symantec برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Symantec Encryption Desktop Pro یک مجموعه جامع از ابزار های پیشرفته را برای رمزگذاری فراهم کرده است که انعطاف پذیری رمزگذاری چند لایه توسط بسته بندی درایو رمزگذاری برای حفظ فایل های ذخیره شده بر روی دیسک سخت محلی و … در دسترس می باشد . در نرم افزار Symantec Encryption Desktop Pro می توانید اطلاعات خود را دسته بندی کنید و برای هر کدام رمزی در نظر بگیرید . با استفاده از ابزار PGP کاربران میتوانند بر روی دیسک ها و پارتیشن های هارد دیسک رمزگذاری کنند . قفل تمام محتویات یک لپ تاپ ، دسکتاپ ، USB Flash توسط نرم افزار ارائه شده پشتیبانی میشود . امنیت و رمز گذاری در محیط بوت در ویندوز توسط نرم افزار انجام پذیر می باشد . امروزه یکی از مهمترین دغدغه ی کاربران محافظت از فایل های مهم و شخصی خود می باشند که مبادا توسط هکر ها به سرقت نرود که نرم افزار Symantec Encryption Desktop Pro در این زمینه بسیار عالی عمل می کند و می تواند از اطلاعات مهم شما به خوبی محافظت کند . نرم افزار Symantec Encryption Desktop Pro می تواند برای تمامی نرم افزارهای مسنجر رمز گذاری کند تا از اطلاعات محرمانه محافظت کنید .

  ویژگی های نرم افزار Symantec Encryption Desktop Pro :– حفاظت از دیسک هارد دبسک ، مموری فلش ، و فایل های مهم و شخصی– استفاده از ابزار PGP– رمزگذاری بر روی نرم افزارهای ارتباطی– رمز گذاری در محیط بوت ویندوز– امنیت در اشتراک گذاری فایل ها در شبکه– رمزگذاری پیام های فوری (IM) بین AOL کاربران مسنجر (AIM) با PGP Desktop برای فعال کردن ارتباطات محرمانهمجموع رمزگذاری دیسک به قفل کردن تمام محتویات یک لپ تاپ، دسکتاپ، درایو های خارجی، و یا فلش درایو USB از جمله بخش بوت، سیستم، و فایل های مبادلهرمزگذاری فایل یک لایه اضافه امنیتی برای محافظت از اطلاعات حساس در حالی که سیستم روشن است 

Symantec Encryption Desktop Pro

Symantec Encryption Desktop Professional v10.4.2 MP2

Symantec Encryption Desktop Professional is a comprehensive suite of encryption applications which provides flexible, multi-layered encryption by bundling Drive Encryption to secure the files stored on local hard drives, and Desktop Email Encryption to secure confidential data in email.

لینک دانلود