تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator 2016 نسخه Skidrow

Tabletop Simulator 2016 یک بازی شبیه ساز بورد گیم می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی Berserk Games ساخته شده است . این استودیو که متخصص ساخت بازی های بورد گیم می باشد تاکنون موفق به ساخت عناوین قدرتمندی مانند : Tabletop Simulator – Superfight و Tabletop Simulator – Scythe شده است . بازی های شبیه ساز دارای طرفداران زیادی مابین بازی بازان می باشند ، به همین دلیل کمپانی های بازی سازی در سال های اخیر توجه ویژه ای به این سبک داشته اند و تلاش کرده اند تا در عناوین خود مرز ها را گسترش داده و تجربه جدیدی برای طرفداران این سبک به ارمغان بیاورند . در این بازی سازندگان مجموعه ای از پرطرفدار ترین بورد گیم ها را جمع کرده و برای علاقه مندان به این سبک بازی ها آماده کرده اند . شما می توانید در این بازی با خلاقیت و ابزار های منحصر به فردی که در اختیار دارید شروع به ساخت بازی های مورد علاقه خود با قانون مورد پسند خود کنید . بازی Tabletop Simulator 2016 یکی از مورد انتظارترین عناوین شبیه ساز سال 2016 می باشد .

سایرتوضیحات : سازندگان برای منحصر به فرد تر شدن و جذاب تر شدن هرچه بیشتر این بازی یک سیستم شخصی سازی بسیار قدرتمند طراحی کرده اند که با کمک آن شما می توانید بازی را به هر شکلی که مناسب می بینید طراحی کنید و قوانین خود را وارد ان کنید و حتی آن را با دوستانتان به اشتراک گذاشته و نظر آنها را در این مورد بدانید . در این بازی شما می توانید تا 10 نفر از دوستانتان را وارد این بازی کرده و با آنها به تجربه این بازی بپردازید . یکی از نکات جالب این بازی شخصی سازی عجیب و جالب آن می باشد شما می توانید به سبک بازی های نقش افرینی برای بازی شترنج خودتان سیاه چاله طراحی کنید و بازی را تبدیل به یک بازی اکشن نقش آفرینی کنید که این مسئله به تنهایی باعث جذابیت عجیب این عنوان شده است ، به طوری که حتی افرادی که طرفدار این سبک بازی ها نیستند مشتاق به تجربه آن خواهند بود  .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator 2016

مشخصات بازی :نام بازی : Tabletop Simulator 2016پلتفرم : Microsoft windowsزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Berserk Gamesمنتشر کننده : Berserk Gamesسبک بازی  : شبیه سازنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tabletop Simulator 2016

لینک دانلود