تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator Tiny Epic Kingdoms نسخه SKIDROW

Tabletop Simulator Tiny Epic Kingdoms یک بازی در سبک نقش آفرینی استراتژیک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Berserk Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Berserk Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های قدرتمند زیادی چون Tabletop Simulator – Mr. Game و Tabletop Simulator – Mistfall را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های رومیزی همیشه جزو بازی های پرطرفدار بوده اند زیرا افراد مختلف از تمام سنین می توانند این بازی ها را تجربه کنند . در این بازی ها شما با دوستانتان به تجربه بازی هایی مانند شترنج و منچ و امثال انها خواهید پرداخت . در این مجموعه سازندگان تمرکز خود را بر روی وارد کردن بازی بازان بیشتر به بازی گذاشته اند و برای اولین بازی در این سری پرطرفدار شما می توانید تا پنج نفر را همزمان وارد بازی کنید و به رقابت با آنها بپردازید . بازی رایانه ای Tabletop Simulator Tiny Epic Kingdoms یکی از بازی های جذاب امسال می باشد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Tabletop Simulator Tiny Epic Kingdoms با دارا بودن قابلیت بازی کردن تا پنج نفر بطور همزمان بازی های رومیزی را وارد مرحله ای جدید کرده است ، در این بازی شما به راحتی می توانید بازی های قدیمی که در دوران کودکی با دوستان و یا خانواده خود تجربه می کردید را بازی دیگر در کامپیوتر خودتان بازی کنید . سازندگان در این عنوان جدید یک سری از بازی های قدیمی تر و بسیار پرطرفدار را وارد بازی کرده اند ، شما در این مد جدید امپراطوری خود را می سازید و با دوستانتان به مبارزه یا مصالحه می پردازید . بازی رایانه ای Tabletop Simulator Tiny Epic Kingdoms یکی از بازی های رومیزی جذاب و دیدنی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator Tiny Epic Kingdoms نسخه SKIDROW

مشخصات بازی :نام بازی : Tabletop Simulator Tiny Epic Kingdomsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Berserk Gamesمنتشر کننده : Berserk Gamesسبک بازی : شبیه ساز , استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tabletop Simulator Tiny Epic Kingdoms

لینک دانلود