تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator Wizards Academy نسخه Skidrow

به روز رسانی :

1395/05/11 نسخه Skidrow اضافه شد .

Tabletop Simulator Wizards Academy یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Berserk Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Berserk Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به خلق آثار بسیاری مانند سری محبوب Tabletop Simulator و Tabletop Simulator Zombicide را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری شده است . سبک شبیه ساز یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای بسیاری در این سبک مشغول فعالیت می باشند ، بازی هایی نظیر سری محبوب Goat Simulator و Euro Truck simulator از این بازی ها می باشند که با انتشار نسخه های مختلف خود و همچنین بسته های الحاقی هوشمندانه خود این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند ، بازی رایانه ای Tabletop Simulator Wizards Academy یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت آن سازندگان با ترکیب این سبک با سبک محبوب نقش آفرینی موفق به خلق یکی از متفاوت ترین بازی های سبک شبیه ساز شده اند .

سایر توضیحات : در بسته الحاقی جدید این بازی محبوب شما در نقش جادوگرانی قرار دارید که باید به مبارزه با دشمنان خود بروند . در این بسته الحاقی مد های جدیدی به بازی اضافه شده است که گیم پلی این بازی را بسیار متنوع کرده است ، این بسته به شما این اجازه را می دهد که با استفاده از کلاس جادوگر حرکات جدیدی در تخته بازی پیاده سازی کنید و دوستان خود را شگفت زده کنید . بازی رایانه ای Tabletop Simulator Wizards Academy با امکانات جدیدی که به این بازی وارد کرده است را به راحتی می توان بهترین بسته الحاقی این بازی تا به امروز نامید این بسته سورپرایز های بسیاری برای طرفداران این سبک دارد ، برای مثال شما هیچ اطلاعی از نوع جادوهای خود ندارید که این مسئله در هنگام بازی باعث جذابیت بسیار بالای این بازی شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator Wizards Academy نسخه Skidrow

مشخصات بازی Tabletop Simulator Wizards Academy :

نام بازی : Tabletop Simulator Wizards Academyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Berserk Gamesمنتشر کننده : Berserk Gamesسبک بازی : شبیه سازی – نقش آفرینینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tabletop Simulator Wizards Academy

لینک دانلود