تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Tahira Echoes of the Astral Empire نسخه HI2U

به روز رسانی :

1395/06/15 آپدیت جدید اضافه شد

Tahira Echoes of the Astral Empire یکی از بازی های سبک ماجرایی , نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط کمپانی Whale Hammer Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Tahira ساخته تیم کوچک سه نفره ای است که برای طراحی آن از سفر در دنیای واقعی الهام گرفته اند . داستان بازی از سفر در شرق میانه , نپال و هند آغاز می شود . سازندگان بازی قصد داشتند تا نحوه نابودی تمدنی که عمرش به بیش از هزاران سال می رسد , پی ببرند . در جهان Tahira با آثار مقدس گذشتگان روبرو خواهید شد . بازی این امکان را به شما می دهد تا به طور مستقل تفکر کرده و با نظرات و فلسفه هایی که باعث نابودی امپراطوری شده اند , مخالفت کنید . مردمی که در جهان Tahira زندگی می کنند هنوز هم می توانند خاطرات گذشته را احساس کنند اما حالا دیگر خبری از خاطرات نبوده و تنها سایه ای از آنها باقی مانده است . در بخش داستانی بازی , سعی کرده ایم تا هیچکدام از صحنه های نبرد با هیچیک از مراحل قبلی یا بعدی شباهت نداشته باشد و هر ماموریت , با ویژگی های جدیدی روبرو خواهید شد .امیدواریم بازی ساخته باشیم که از لحاظ هیجان انگیز بودن و نحوه روایت داستانی جدید با سبکی متفاوت, نظر شما را به خود جلب کرده باشیم و اوقات خوشی را برای مدتی کوتاه هم که شده برای شما به ارمغان آورد .

سایر توضیحات : جهان گرفتار شده در عصری تاریک , کشف سرزمینی که هنوز وضعیتی وخیم دارد و تا مرز نابودی پیش رفته است , جنگ های چریکی , امکان کنترل کردن تا حداکثر 20 کاراکتر در مقابل ارتش بزرگ , امکان استفاده از تاکتیک های متفاوت در نبردها , جنگ ها در محیط های بزرگ و ویژگی های مراحل مختلف ,  کاوش در محیط بازی , یادگیری افکار Tahira در مورد جهان و آشنا شدن با تفکرات افرادی که در حال سفر با شما هستند , وجود شخصیت های مختلف مانند Baruti یک اوستایی , وجود تاکتیک های پیش فرض برای مبتدی ها , صداگذاری فوق العاده و موسیقی متن الهام گرفته از شرق آسیا نمها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tahira Echoes of the Astral Empire نسخه HI2U

 مشخصات بازی  Tahira Echoes of the Astral Empire :نام بازی : Tahira Echoes of the Astral Empireپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Whale Hammer Gamesمنتشر کننده : Whale Hammer Gamesسبک بازی : ماجرایی , نقش آفرینی و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Tahira Echoes of the Astral Empire

لینک دانلود