تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tale of Wuxia نسخه PLAZA

Tale of Wuxia یک بازی در سبک ماجراجویی شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Heluo Studio ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Heluo Studio یک استودیوی بازی سازی تازه تاسیس می باشد که این بازی را به عنوان اولین اقدام برای ساخت یک بازی رایانه ای منتشر کرده است . بازی های نقش افرینی ژاپنی از محبوب ترین بازی ها در میان بازی بازان می باشند به همین دلیل سازندگان سعی بر این داشته اند که با ساخت بازی های بیشتر و بهتر در این سبک محبوب کیفیت محصولات خود را افزایش دهند . سازندگان برای جذابیت بیشتر این بازی وقت زیادی صرف کرده اند و یک داستان جذاب و بسیار پیچیده برای این بازی تهیه کرده اند ، بطوری که شما هر چه بیشتر در دنیای این بازی به گشت و گذار بپردازید نکات بیشتری در رابطه با دنیای این بازی و قهرمانان این دنیا کشف خواهید کرد . بازی رایانه ای Tale of Wuxia یک بازی نقش آفرینی پیچیده و بسیار جذاب برای طرفداران این سبک می باشد .

سایر توضیحات : در ابتدای این بازی مانند سایر بازی های نقش آفرینی شما در ابتدا شخصیت خود را طراحی می کنید و پس از آن باید با انجام ماموریت های بیشمار بازی شخصیت خود را ارتقاع دهید ، اما سازندگان به این مرحله اکتفا نکرده اند و شخصی سازی را وارد مرحله جدیدی کرده اند شما در طول این بازی با انتخابات بسیاری روبرو خواهید شد که این انتخاب ها باعث تغییرات زیادی در دنیای بازی می شود بطوری که دنیای بازی شما با دنیای بازی دوستانتان کاملا متفاوت خواهد بود . گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های سبک نقش آفرینی می باشد ، شما در طول انجام مراحل اصلی و با انجام ماموریت های فرعی که در طول مراحل شخصیت های بازی به شما واگذار می کنند می توانید به ایتم های بسیار قدرتمندی دست یابسد که سرنوشت بازی شما را تغییر خواهند داد و بازی را برای شما از یک بازی سخت و طاقت فرسا به یک تجربه کاملا لذت بخش تبدیل می کنند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tale of Wuxia نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Tale of Wuxiaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Heluo Studioمنتشر کننده : Heluo Studioسبک بازی : نقش آفرینی – اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tale of Wuxia

لینک دانلود