تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tales from the Void نسخه POSTMORTEM

Tales from the Void یک بازی در سبک ماجراجویی اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی PortaPlay ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی PortaPlay یکی از استودیوهای تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Tales from the Void را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . استودیوی بازی سازی PortaPlay سعی دارد در بازی های خود نحوه جدید از روایت داستان را مورد بررسی قرار دهد و با توجه به بازخوردهای مثبت بازی رایانه ای Tales from the Void می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است . بازی های ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان بوده اند و در طی سال های اخیر مسیر متفاوتی را طی کرده اند و به شکل امروزی آن در آمده اند . در این عنوان نیز سازندگان با رعایت اصل های پایه سبک ماجراجویی و ترکب ان با المان های جذاب بازی های اکشن موفق شده اند یکی از بهترین بازی های ماجراجویی سال های اخیر را روانه بازار کنند .

سایر توضیحات : داستان این بازی براساس رمان های عملی تخیلی قدیمی الهام گرفته شده و به رشته تحریر در آمده است ، رمان های مانند 1000 فرسنگ زیر دریا یکی از منابع الهام نویسنده های این استودیو بوده اند . داستان این بازی در جایی آغاز می شود که شخصیت اصلی این بازی که ادوین آلبرت نام دارد مجبور به سفر به گذشته می شود تا به گذشته سفر کند تا بتواند جلوی المان نازی را از پیروزی در جنگ جهانی دوم بگیرد . همانطور که از توضیحات ابتدایی این بازی پیداست داستان این بازی بسیار گیرا و درگیر کننده می باشد . گیم پلی این بازی به واسطه استفاده سازندگان از زیردریایی های غول پیکر بسیار زیبا و درگیر کننده می باشد ، شما می توانید زیردریایی خود را شخصی سازی کرده و تبدیل به یک ماشین کشتار قدرتمند کنید . بازی رایانه ای Tales from the Void یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tales from the Void نسخه POSTMORTEM

مشخصات بازی :نام بازی : Tales from the Voidپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : PortaPlayمنتشر کننده : PortaPlayسبک بازی :  اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tales from the Void

لینک دانلود