تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Talewind

Talewind یکی از بازی های سبک WindLimit است که توسط کمپانی WindLimit طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما در روستایی که در پایین ترین نقطه کوهستان قرار دارد روزگار می گذرانید . این کوهستان نسبت به کوهستان هایی که تا به امروز دیده اید ، کمی متفاوت است . در این منطقه هرگز وزش باد متوقف نمی شود . برای این روستا ، باد به منزله برکت و رحمت است زیرا یک منبع بی پایان انرژی برای زندگی روزمره به شمار می آید . اما پس از گذشت مدتی شرایط به کلی تغییر می کند و وزش باد هر روز ضعیفتر از روز قبل می شود تا اینکه بطور کامل محو می گردد . زمان آن فرا رسیده است تا خود را برای یک ماجراجویی جذاب آماده کرده و با بالا رفتن از کوه متوجه شوید چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است .

سایر توضیحات : Talewind یکی از بازی های پلتفرم 2 بعدی است که عنصر باد هسته اصلی مکانیک آن را شکل داده است . بازی این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از توانایی های پرش ، سر خوردن و حرکت از میان تونل های باد موانع را پشت سرگذاشته و به مراحل بعدی راه یابید . داستان بازی در پنج دنیای مختلف و پرزرق و برق روایت می شود که تمامی محیط های آن توسط دست طراحی شده اند . با این حال ، هرگز اجازه ندهید که ضعف هایتان نمایان شود ، شما برای آنکه بتوانید به این ماجرا پایان دهید باید به یکسری از مهارت های مکانیکی دست پیدا نمایید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Talewind

 

مشخصات بازی Talewind :

نام بازی : Talewind

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : WindLimit

منتشر کننده : WindLimit

سبک بازی : ماجرایی

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 

Talewind

لینک دانلود