تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Talewind

Talewind یکی از بازی های سبک WindLimit است که توسط کمپانی WindLimit طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما در روستایی که در پایین ترین نقطه کوهستان قرار دارد روزگار می گذرانید . این کوهستان نسبت به کوهستان هایی که تا به امروز دیده اید ، کمی متفاوت است . در این منطقه هرگز وزش باد متوقف نمی شود . برای این روستا ، باد به منزله برکت و رحمت است زیرا یک منبع بی پایان انرژی برای زندگی روزمره به شمار می آید . اما پس از گذشت مدتی شرایط به کلی تغییر می کند و وزش باد هر روز ضعیفتر از روز قبل می شود تا اینکه بطور کامل محو می گردد . زمان آن فرا رسیده است تا خود را برای یک ماجراجویی جذاب آماده کرده و با بالا رفتن از کوه متوجه شوید چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است .

سایر توضیحات : Talewind یکی از بازی های پلتفرم 2 بعدی است که عنصر باد هسته اصلی مکانیک آن را شکل داده است . بازی این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از توانایی های پرش ، سر خوردن و حرکت از میان تونل های باد موانع را پشت سرگذاشته و به مراحل بعدی راه یابید . داستان بازی در پنج دنیای مختلف و پرزرق و برق روایت می شود که تمامی محیط های آن توسط دست طراحی شده اند . با این حال ، هرگز اجازه ندهید که ضعف هایتان نمایان شود ، شما برای آنکه بتوانید به این ماجرا پایان دهید باید به یکسری از مهارت های مکانیکی دست پیدا نمایید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Talewind

 

مشخصات بازی Talewind :

نام بازی : Talewindپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : WindLimitمنتشر کننده : WindLimitسبک بازی : ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Talewind

لینک دانلود