دانلود بازی اندروید Tasty Planet Forever v1.1.1

Tasty Planet Forever نام بازی اندرویدی محبوب و جذاب در سبک بازی های اکشن و ماجراجوی می باشد که برای نسخه کامپیوتر آن طراحی شده بوده و هم اکنون شما می توانید آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی آن را دریافت کرده و از آن لذت ببرید . این بازی بدون احتیاج به اینترنت می باشد(آفلاین) . این بازی همانند بازی snake یا مار بازی ساده می باشد که بر روی گوشی های قدیمی و ساده قابل بازی کردن بود و در این بازی شما نقش مار ندارید ولی شما می توانید در نقش حیوانات مختلفی مانند خرس یا کوسه یا … باشید و باید در راه خود موجودات ، ذرات و یا انسان های دیگر را بخورید و بزرگ و بزرگ تر شوید و به همین نسبت سرعت بازی بالاتر رفته و شما باید سعی کنید تا به موانع برخورد نکنید که اگر برخوردی داشته باشید بازی را می بازید ک باز از اول شروع می کنید . این بازی با گیم پای ساده و یادگیری آسانی که دارد می تواند بسیار اعتیاد آور باشد و شما را ساعت های بسیاری سرگرم خود کند . در این بازی دکمه ای به اسم Sprint وجود خواهد داشت که برای افرادی می باشد که در بازی ماهر تر هستند و زاید بازی می کنند و این دکمه باعث می شود تا سرعت بازی بسیار بالاتر رود و برای آن است که شما اگر مدت زیادی چیزی نخورید امتیاز های شما کاهش می یابد و وقتی این دکمه را بزنید سرعت آن زیاد می شود و می توانید سریع تر غذا پیدا کنید ولی به همین نسبت شما می توانید سریع تر به موانع برخورد کنید که به همین دلیل باید مهارت کافی را کسب کرده باشید . امیتیاز های کسب شده در هر مرحله می تواند رکورد شما به حساب بیاید و می توانید آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آنها را به چالش دعوت کنید ، همچنین می توانید با این امتیاز ها و سکه های خود آیتم هایی مانند موجودات جدید و یا حیوانات جدید را آزاد کنید . این بازی توانسته است در میان کاربران زیاد خود رتبه بسیار بالا و عالی 4.5 از 5.0 را از آن خود کند که نشان دهنده محبوبیت و جذابیت این بازی میان کاربران می باشد .
نام: Tasty Planet Forever
حجم فایل: 33 مگابایت
شرکت سازنده: Dingo Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.1.1
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - مهیج
مناسب برای گروه سنی: 10+
پیش نیاز: 4.4 and up

Tasty Planet Forever - v1.1.1 + Mod

Play as a small cat with an insatiable hunger. Grow bigger and bigger by eating everything in Paris. Eat rats, baguettes, people, cars, trees, buildings, and more!
When you’re finished dining on Paris, there are seven more worlds to eat:
-Consume the Caribbean as an angry octopus
-Save the savanna as a heroic rat
-Devour the city as a big eyed bee
-Reclaim the Pacific Ocean as a basking shark
-Eradicate invasive species as an experimental dingo
-Stop the humans as a peckish penguin
-Munch on Mars as a ball of grey goo
For an extra challenge, play through the worlds again using the eight bonus characters: metal cat, moray eel, elephant, ladybug, killer whale, baby, chicken, and black hole.This is the biggest Tasty Planet game ever. There are hundreds of different entities to eat and well over 150 levels. The scale of some of the levels is enormous; in one level you'll grow all the way from the size of a subatomic particle to the size of the universe.Try out split screen cooperative mode on tablets. After unlocking levels in single player you’ll be able to play them with a friend in two player coop mode.

لینک دانلود