تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود فیلم آموزشی TeamTreeHouse ObjectiveC for Swift Developers

TeamTreeHouse ObjectiveC for Swift Developers یک فیلم آموزشی زبان برنامه نویسی می باشد که در سال 2016 توسط کمپانی TeamTreeHouse تولید شده و در اختیار علاقه مندان به زبان های برنامه نویسی قرار گرفته است . ObjectiveC که در این دوره مورد بحث قرار می گیرد زبان برنامه نویسی می باشد که امکان وارد کردن جمله های کوتاه به زبان برنامه نویسی C را می دهد این زبان برنامه نویسی زبان اصلی استفاده شده در سیستم عامل OSX و IOS می باشد ، این زبان در سال 1980 ابداع شد و پس از آن به سرعت تبدیل به یکی از زبان های اصلی برنامه نویسی شد . این دوره توسط Gabe Nadel که یکی از حرفه ای ترین برنامه نویسان جهان می باشد تدریس می شود و می توان گفت که یکی از کامل ترین پکیج های آموزشی برنامه نویسی می باشد . برای استفاده از این مجموعه آموزشی قدرتمند شما باید دانش اولیه ای در رابطه با زبان برنامه نویسی C داشته باشید .

دانلود فیلم آموزشی TeamTreeHouse ObjectiveC for Swift Developers

مباحث بررسی شده در این مجموعه :

حرکت از Swift به زبان Objective-C
رشته ها و متغیرهای عددی
انواع مجموعه: آرایه ها و دیکشنری ها
شرط ها، حلقه ها، عملگرها
متغیرهای اساسی
شی گرایی و کلاس
ایجاد زیرکلاس
دسته بندی ها
پروتکل ها
بلوک ها
خطاها و همزمانی
الگوهای طراحی در Objective-C
ترکیب Swift و Objective-C

مشخصات فیلم آموزشی TeamTreeHouse ObjectiveC for Swift Developers :

– ژانر : آموزشی

– شرکت سازنده : TeamTreeHouses

– مدرس : Gabe Nadel

– مدت زمان آموزش : 3 ساعت

– پروژه تمرینی : ندارد

– زبان : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 720*1280

– فرمت فایل : Mp4

– زیرنویس انگلیسی : ندارد

– زیرنویس فارسی : ندارد

TeamTreeHouse ObjectiveC for Swift Developers

لینک دانلود