تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی The 21 Day Metashred

برخلاف برنامه های تناسب اندام سنتی که می تواند به سرعت آشنا و خسته کننده تبدیل شده باشد سیستم 21 روزه کاملا متفاوتی برای تمرینات پیشرفته شما تنها در 30 دقیقه و در 3 بار تو هفته در نظر گرفته شده است . The 21 Day Metashred یک برنامه تناسب اندام بسیار آسان و بدون عرق کردن می باشد که می تواند در طول هر هفته نتایج جدی در بدن شما ایجاد کند . این سیستم بدون کوچکترین آسیب رساندن و ریزش سوخت و ساز بدن طراحی شده تا به شما کمک کند اندامی سالم و زیبا را در بدن خود مشاهده کنید . The 21 Day Metashred راز یک روش بسیار جالب و کاربردی برای بالا بردن و شدت سوخت و ساز بدن است و در هر تمرین 30 دقیقه ای خود نه تنها ورزش سرعتی و قدرتی انجام می دهید بلکه مقدار زمان سوزاندن کالری در بدن شما به بالاترین شدت سوختن تبدیل می شود و شروع به سوزاندن چربی در بدن می گردد بنابر این در هر یک از تمرینات خود یک تجزیه کاملا متفاوتی را احساس خواهید کرد .

در فیلم آموزشی The 21 Day Metashred شما شاهد 9 فیلم آموزشی مختلف می باشید که در هر فیلم آموزش های مختلفی برای تمرینات شما در نظر گرفته شده است . شاید برای اکثر شماها اتفاق افتاده باشد که به دلیل زندگی پر مشغله خود و یا کارهای طولانی مدت و غیره زمانی برای رفتن به باشگاه نداشته باشید به همین دلیل این مجموعه به شما کمک می کند تا با کمترین زمان به مدت 30 دقیقه به اندام دلخواه خود برسید . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزشی The 21 Day Metashred لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی The 21 Day Metashred :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Metashred

– مدرس : BJ Gaddour

– مدت زمان آموزش : هر آموزش 30 دقیقه– تعداد آموزش : 9– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×480– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

The 21 Day Metashred

لینک دانلود