تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Assembly نسخه CODEX

The Assembly یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی nDreams ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی nDreams یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای The Assembly را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی های رایانه ای روانه بازار کرده است که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند . بازی های سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای نظیر استودیوی Square Enix و Ubisoft با ساخت بازی های محبوبی مانند سری Tomb Raider و assassins Creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای The Assembly یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت آن از ترکیب سبک ماجراجویی و واقعیت مجازی یکی از زیباترین بازی های ماجراجویی سال های اخیر خلق شده است .

سایر توضیحات : در این بازی دنیا دچار تغییرات بسیاری شده است و انسان ها تا مرز نابودی پیش رفته اند ، در چنین شرایطی یک کمپانی بزرگ با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و استفاده از دانشمندان نخبه ای که در بین انسان ها موجود می باشند موفق به خلق یک آزمایشگاه بزرگ و زیرزمینی شده است که در آن مشغول شبیه سازی انسان ها می باشند ، در این بازی شما در نقش دو تن از این دانشمندان می باشید و باید با استفاده از دانش و هوش خود در این آزمایشگاه فعالیت کنید و پرده از رمز و رازهای موجود در این مجموعه بردارید . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که شما با مشاهده محیط ای زیبا و جذاب این بازی هر چند دقیقه یک بار به ستایش طراحان هنری این بازی خواهید پرداخت . بازی رایانه ای The Assembly یکی از بازی های جذاب در سبک ماجراجویی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Assembly نسخه CODEX

مشخصات بازی The Assembly :

نام بازی : The Assemblyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : nDreamsمنتشر کننده : nDreamsسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Assembly

لینک دانلود