تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Beginning Of Life 2016

The Beginning Of Life 2016 یکی از فیلم های مستند زیبای 2016 می باشد که به تازگی و با همکاری یونیسف منتشر شده است. یکی از بزرگ ترین اکتشافات علمی در زمینه علوم اعصاب نشان می دهد که وقتی شخصی به دنیا می آید، فقط یک بار گذاری ژنتیکی نیست. ما از ژنتیک خود شکل می گیریم و با تمام روابط با هر آنچه که پیرامون ما هستند ترکیب می شویم. فیلم مستند The Beginning Of Life 2016 این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد که چه چیزی ما را از هم متمایز می کند و این که چه چیزی برای همه ما ضروری و لازم است. چگونه می توانیم یک جامعه بهتر به وسیله نهادینه کردن نکات اصلی و حیاتی سال های ابتدایی زندگی خود، بسازیم.

سایر توضیحات : فیلم مستند The Beginning Of Life 2016 با همکاری کشور های زیادی از جمله برزیل، آرژانتین، کانادا، چین، هند، ایتالیا، کنیا و ایالات متحده امریکا در مدت زمان 120 دقیقه ساخته شده است. مهم ترین نکته ای که در رابطه با این فیلم وجود دارد آن است که پیام خود را دارد و تکراری نیست. اکثر بینندگان این فیلم مستند در سالن های سینما گریه کردند و در انتهای فیلم نیز شروع به دست زدن برای آن کردند.این فیلم مستند در رایطه با این است که زندگی ما بر اساس انتخاب هایی که انجام می دهیم رقم می خورد و می توانیم با تصمیم گیری های درست مسیر زندگی خود و دیگران را در مسیر مثبت به پیش ببریم. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

مشخصات فیلم مستند The Beginning Of Life 2016 :– ژانر : مستند – خانوادگی– تهیه کننده : Gracious Films– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 120 دقیقه– محصول کشور : برزیل، آرژانتین، کانادا، چین، هند، ایتالیا، کنیا و ایالات متحده امریکا– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEBRip– فرمت فایل : MP4– زیر نویس انگلیسی : ندارد– زیر نویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB 

The Beginning Of Life 2016

لینک دانلود