تبلیغات
تبلیغات

بهترین آنتی ویروس های های سال 2019

بهترین آنتی ویروس های  های سال 2019

گزینه های برتر نرم افزار امنیتی ما برای حفظ امنیت رایانه شما هستند نیاز به یک ابزار آنتی ویروس برتر از همیشه بیشتر است زیرا افزایش تهدیدات بدافزارها، از جمله باج افزارهای کشنده، به این معنی است که کاربران باید باهوش باشند  تا بازی خود را عملی کرده و محافظت از امنیت آنلاین خود را به سطح بعدی برسانند. با این حال، این یک بخش شلوغ بازار است، و اغلب انتخاب نرم افزار آنتی ویروس را به یک چالش پیچیده تبدیل می کند. با انتخاب های عالی برای یک برنامه آنتی ویروس در زیر. ما همچنین با استفاده از آخرین معاملات و نسخه های جدید به روزرسانی این راهنما را ادامه می دهیم، بنابراین برای اطمینان از تمام اطلاعات آنتی ویروس برتر با ما همراه باشید!

بهترین آنتی ویروس ها: 10 مورد برتر که می توانید که امروز میتوانید دانلود کنید.

تصویر آنتی ویروس Bitdifender

Bitdefender Antivirus Plus 2019

محافظت روزمره کامل

سیستم عامل: ویندوز

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:3

ویژگی های برجسته: محافظت از باج افزار و اصلاح، ابزارهای حریم خصوصی ، VPN های اختیاری ، پرداخت امن

نقاط قوت:

مدیریت رمز عبور

اشتراک شامل بروزرسانی های مکرر است

گزینه ای برای VPN های یکپارچه

نقاط ضعف:

میتواند منابع فشرده ای داشته باشد

نیاز به حساب آنلاین

تصویر آنتی ویروس Bitdifender

Bitdefender Antivirus Plus 2019 برترین نرم افزار آنتی ویروس ما  است که دارای بیش از 500 میلیون کاربر است و یک بسته کاملاً برجسته را ارائه می دهد.

همچنین، با مقایسه نتایج تست، مانند آزمایشگاه های پیشرفته تست آنتی ویروس مانند AV Test و AV Comparatives، محصولات آنتی ویروس Bitdefender رتبه های بالایی را کسب می کنند.

Bitdefender Antivirus Plus 2019 با یک فرآیند نصب ساده، بیدار شدن و اجرای آن آسان است. با این حال، توجه داشته باشید که ایجاد یک حساب آنلاین، از جمله آدرس ایمیل قبل از بارگیری و نصب اولیه لازم است.

این برنامه دارای برخی نقاط ضعف است که شامل محافظت از سه دستگاه بدون مجوزهای اضافی است، اگرچه برخی محصولات رقیب فقط از یک دستگاه محافظت می کنند. همچنین، این برنامه فقط در دستگاه های ویندوز 10 کار می کند. همچنین در هنگام اجرای کار از نظر منابع فشرده، این یک نزولی برای سیستمهای قدیمی و قوی تر است. اشتراک سالانه شامل ارتقاء خودکار در طول سال با 34.99 دلار است. این برنامه همیشه به روز می شود تا تهدیدات جدیدترین بدافزارها را برطرف کند. تخفیف های چند ساله نیز موجود است.60% . این تخفیفی است که Bitdefender برای شروع سال 2019 وعده داده است (یا اگر در انگلیس هستید 50٪ ). به این معنی که Antivirus Plus 2019 Bitdefender 2019  برای یک سال محافظت ازکل رایانه در حدود 20 دلار / 20 پوند است. یک معامله دلپذیر برای کاربران خاهان امنیت می باشد.

تصویر آنتی ویروس Norton AntiVirus Plus

Norton AntiVirus Plus

محافظتی نرم برای سیستم شما

سیستم عامل: ویندوز

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:1

ویزگی های برجسته:

امنیت حریم شخصی پیشرفته، امنیت مالی، شبکه اطلاعاتی غیرنظامی جهانی

نقاط قوت:

بروز بودن با آخرین تهدیدات بد افزار ها

سبک در منابع سیستم

اشترک مقرون به صرفه  $14.99 در سال

نقاظ ضعف:

افزونه های غیر قابل اطمینان مرورگر

تصویر آنتی ویروس Norton Antivirus Plus

Norton Antivirus Plus  آخرین برنامه آنتی ویروس سطح ورود به شرکت است. نورتون قرون متمادی را در خود جای داده است، و شهرت خوبی در طی ده ها سال به دست آورده است. با افزودن شهرت، نورتون با هزینه های اشتراک سالانه خود، ارزش مناسبی را ارائه می دهد.

Norton AntiVirus Plus  گزینه های کاملاً سفارشی سازی را برای کنترل تنظیمات ارائه می دهد. ما همچنین مسدود کننده URL را دوست داریم که می تواند حتی از بدست آوردن بدافزار با محافظت از کاربر با مسدود کردن بازدید از وب سایتهای مخرب شناخته شده، محافظت کند. برنامه آنتی ویروس همیشه هوشیار است و بطور مداوم اجرا می شود و اسکن نیز در صورت تقاضا در دسترس است.

Norton AntiVirus Plus همچنین Norton Identity Safe  خود را دارد که یک مدیر رمز عبور برای مرورگر است. با این حال، برخی از کاربران مشکلات مربوط به افزونهChrome  را گزارش داده اند، از جمله اینکه مدیر رمز عبور بطورمعمولی کار خود را متوقف می کند، و مانع از آن می شود که نورتون جایگاه  قطب را در رتبه بندی استفاده کند.

(توجه داشته باشید که اگر این مورد را در انگلستان می خوانید، این محصول هنوز با نام قدیمی آن Norton AntiVirus Basic شناخته شده است. ما می دانیم که در ژوئن 2019 آن را به عنوان پلاس معرفی می کنند)

تصویر آنتی ویروس F-Secure Antivirus SAFE

F-Secure Antivirus SAFE

استفاده آسان از آنتی ویروس

سیستم عامل: ویندوز، مک، IOS، اندروید.

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:3

ویژگی های برجسته:

مرور و محافظت از بانکداری، قوانین خانواده، محافظت از باج افزار

نقاط قوت:

کاربر پسند

ارزش فراوان

پیدا کننده تلفن همراه

نقاط ضعف:

برخی از نقاط  قوت غلط است

FSecure Antivirus SAFE با نرم افزار ضد ویروس قوی شروع کنید، و سپس ویژگی های بیشتری را برای محافظت کامل از سیستم کاربر درج کنید. این ابزارها شامل محافظت بانکی برای ایمن ترین خرید آنلاین و ابزارهای ایمنی محور خانواده است. یکی دیگر از ویژگی های مفید که به دنبال آن خارج از رایانه ویندوز شماست، مکان یابی برای از بین رفتن دستگاه تلفن همراه Android یا iOS شما است، علاوه بر این، در صورت یافتن دستگاه، گزینه قفل یا حذف آن از راه دور وجود دارد.

در تجزیه و تحلیل تست AV، آنها دریافتند که F Secure Antivirus SAFE نمره بالایی کسب کرده است، اگرچه در برخی موارد به دلیل اینکه برخی از موارد مثبت کاذب را ذکر می کنند، کمی بیش از حد حساس بود. با این وجود، این برنامه ها شامل منبع سبک است، و رابط کاربری ساده ای دارد. (اشتراک سالانه F Secure Antivirus SAFE برای محافظت از حداکثر 3 دستگاه 34.99 دلار هزینه دارد.)

تصویر آنتی ویروس Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus

یک انتخاب امنیتی خوب برای همه بازرگانان

سیستم عامل: ویندوز

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:5

ویژگی های برجسته:

اسکن خودکار، با پیشگیری از آلودگی  رمز نگاری، مدیریت امنیتی ساده

نقاط قوت:

یکی از بهترین بسته های امنیتی که عملکرد خوبی دارد

بسیار آسان برای استفاده

نقاط ضعف:

مجموعه های کامل ارزش بهتری را پیشنهاد میدهند

برای کسانی که بیشتر به دنبال محافظت از آنتی ویروس ها هستند، و نه یک مجموعه کامل امنیتی، به نظر می رسد، آنتی ویروس کسپرسکی یک نگاه جدی دارد. یک مزیت جانبی این رویکرد این است که هزینه را مقرون به صرفه تر می کند،هزینه این برنامه برای اشتراک سالانه 29.99 دلار است. انتی ویروس Kaspersky به جای اینکه بیش از حد به بسیاری از ویژگی های جانبی توجه داشته باشد، اصول اولیه پیشگیری و کشف بدافزار را مورد توجه قرار داده و آنها را به خوبی انجام می دهد. این ویژگی ها شامل مسدود شدن URL مخرب از طریق فیلتر وب، اسکن آنتی ویروس برای حذف تهدید و تشخیص و فناوری نظارت هوشمند برای یافتن بدافزارها قبل از خراب کردن سیستم شما است.(با آزمایش اعتبار،AV Comparatives امتیاز  به شدت بالایی را به دست آورد.)

تصویر آنتی ویروس Trend Micro Antivirus+ Security

Trend Micro Antivirus+ Security

محافظت آنتی ویروس قوی

سیستم عامل: ویندوز

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:1

ویژگی های برجسته:

محافظت از باج افزار، یادگیری پیشرفته هوش مصنوعی، محافظت از کلاهبرداری از طریق ایمیل،PayGuard

نقاط قوت:

قیمت مناسب

استفاده آسان

محافظت قوی

نقاط ضعف:

منابع فشرده

گزینه های کمی محدود کننده

Trend Micro Antivirus Security  با داشتن تخصص در زمینه اسپم و باج افزار، از پیشگیری از آنتی ویروس های مؤثر برخوردار است. همچنین ذکر شده است که استفاده از آن بسیار آسان است و آزمایشگاههای اصلی آنتی ویروس آن را در مجموعه تست های خود نمره های بالایی می دهد.

نکته منفی در جستجوی ویروس هایی مانند مشاغل هیچ کس، این است که می تواند کمی بیش از حد حساس باشد و در مقایسه با رقابت، نقاط قوت های کاذب بیشتری داشته باشد. علاوه بر این، Trend Micro Antivirus Security  آرام تر از بقیه محصولات است و منابع بیشتری نیاز دارد، و این یک انتخاب کم را برای سیستم قدیمی نرجیح میدهد

نکته مهم این است که این برنامه ارزش استفاده 30 روزه را دارد تا به طور کامل سیستم شما را تمیز کندو ببینید که سیستم شما عملکرد بالایی با Trend Micro Antivirus+ Securityدارد. اگر آنچه را دید و دوست داشتید اشتراک سالانه برای یک دستگاه $29.95 است.

تصویر آنتی ویروس Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Webroot SecureAnywhere AntiVirus

سیستم عامل: ویندوز، مک

حداکثر ذستگاه های تحت پوشش:1

ویژگی های برجسته:

امنیت همیشگی ،حفاظت از هویت، ضد فیشینگ در زمان واقعی، مانیتور فایروال

نقاط قوت:

خیلی سبک در منابع سیستم

اسکن های خیلی سریع

نقاط ضعف:

نداشتن آزمایشگاه داده

نکته قابل توجه این است که آزمایشگاههای مهم Webroot SecureAnywhere AntiVirus را برای چندین سال آزمایش نکرده اند. با این حال، برای کسانی که سیستم قدیمی تر دارند و می خواهند نرم افزار آنتی ویروس سبک تر اجرا کنند، باید Webroot SecureAnywhere AntiVirus را در نظر بگیریم. اشتراک سالانه 19.99 دلار مقرون به صرفه است که از یک دستگاه واحد محافظت می کند.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus یک نزدیکی سبک تر به برنامه آنتی ویروس را میبرد.  تنها حجم نرم افزار آن 2 مگابایت است و نیازی به امضاها و آپدیت های بزرگ نیست و این ایده آل را برای افراد دارای اتصال اینترنتی کندتر فراهم می کند. نکته مهم دیگر این نرم افزار کوچک این است که واقعاً سریع اجرا می شود و حتی باگ ندارد حتی وقتی یک سیستم قدیمی خراب شوداگر چه این برنامه کوچک استاما حفاظت همچنان فراوان است و قادر به پاسخگویی به همه تهدیدات بدافزار: باج افزار، فناوری ضد فیشینگ در زمان واقعی، امنیت هویت، ضمن نظارت بر فایروال و شبکه برای حملات می باشد.

تصویر آنتی ویروس ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

آنتی ویروسی برای کاربران حرفه ای

سیستم عامل:ویندوز

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:5

ویژگی های برجسته:

رایگان

اسکن مبتنی بر فضای ابری

اسکنر سیستم عامل

نقاط ضعف:

نداشتن ویژگی های اضافی

آنتی ویروس ESET NOD32 یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهد، و اگر رضایت شما را جلب نمود هزینه اشتراک 39.99 دلار در سال برای حفاظت سیستم شما است. آنتی ویروس ESET NOD32 یک مجموعه امنیتی مفید است که شامل ویژگی های محافظت در برابر بدافزارها در زمان واقعی، تشخیص عالی اکتشافی، یک لایه ضد باج افزار، سوءاستفاده از حفاظت و فیلتر URL برای مسدود کردن وب سایت های مخرب است. همچنین دارای ماژول هایی برای جلوگیری از حمله با استفاده از PowerShell، دفاع در برابر اسکریپت های مخرب، یک اسکنر برای دستگاه های ذخیره سازی انبوه USB، و یک اسکنر UEFI برای محافظت در طی فرایند بوت شدن است. عملکردهای دیگری که در برخی از مجموعه های آنتی ویروس مانند مدیر رمز عبور، فایروال نرم افزار، خردگر پرونده و اسکنر آسیب پذیری یافت می شوند، برشی ایجاد نمی کنند زیرا آنتی ویروس ESET NOD32 بیشتر روی ویژگی های اصلی تمرکز دارد.

تصویر آنتی ویروس G-Data Antivirus

G-Data Antivirus

آنتی ویروس هایی برای آلمانی ها

سیستم عامل:ویندوز، مک، اندروید.

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:1

ویژگی های برجسته:

اسکن خودکار USB، بامه آپدیت ساعتی،پشتیبانی تلفنی انگلیسی 7/24

نقاط قوت:

پشتیبانی از تلفن همراه

بازرسی خودکار درایوهای فلش USB

آپدیت های ساعتی

نقاط ضعف:

منابع فشرده

آنتی ویروس G Data به اواسط دهه 1980 برمی گردد و در حالی که تازه وارد بازار آنتی ویروس در ایالات متحده است، از محبوبیت خود در بازار اروپا برخوردار شده است. سطح ورود آنها به نرم افزار آنتی ویروس G Data Antivirus است و توصیه خیلی کمی به معرفی دارد

G-Data Antivirus داده ها در آزمایشات توسط آزمایشگاه های مستقل در تشخیص بسیاری از انواع ویروس ها دارای نمره های بالایی می باشد، اگرچه گفته می شود که در مسدود کردن URL های مخرب کمتر از یک ستاره بزرگ وجود دارد. لیست جوانب مثبت است، و شامل خرید آنلاین و محافظت از بانکی، به روزرسانی ساعتی، محافظت در برابر ایمیل های فیشینگ با پیوست ها، بازرسی خودکار حافظه فلش USB و خط تلفن 24/7 برای پشتیبانی از زبان انگلیسی است.یک نیاز بالا به منابع سیستم است و این برنامه را برای سیستمهای قدرتمند تری مناسب تر می کند.

G-Data Antivirus( برای اشتراک سالانه 29،95 دلار هزینه دارد و از یک دستگاه محافظت میکند.)

تصویر آنتی ویروس Comodo Windows Antivirus

Comodo Windows Antivirus

سیستم عامل:ویندوز

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:1

ویژگی های برجسته:

اسکن مبتنی بر فضای ابری، خرید ایمن، حالت بازی

نقاط قوت:

پشتیبانی فنی 7/24

همراه با فایر وال

محافظت  در تمام اوقات

نقاط ضعف:

مراحل نصب پیچیده

 Comodo Windows Antivirus مراحل نصب پیچیده باعث می شود مناسب برای یک کاربر متخصص باشد. پاداش این است که پس از نصب این برنامه، در تشخیص ویروس بسیار مؤثر است، و سپس آنها را با یک ویژگی به نام Auto Sandbox Technology کاملاً جدا نگه می دارد. یکی دیگر از ویژگی های دیگر، اسکن آنتی ویروس مبتنی بر فضای ابری است که می تواند جدیدترین ویروس ها را از طریق اینترنت تشخیص دهد و به روز بودن امضای ویروس های محلی اعتماد نکند. گیمرها همچنین از حالت بازی نرم افزار قدردانی می کنند که اطمینان می دهد بازی های ویدیویی با هشدارهای نرم افزار آنتی ویروس قطع نمی شوند. (آنتی ویروس Comodo ویندوز برای اشتراک سالانه 39.99 دلار هزینه دارد. هزینه بالاتر را می توان به راحتی با مجموعه ویژگی های گسترده توجیه کرد.)

تصویر آنتی ویروس Avast Pro

Avast Pro

سیستم عامل:ویندوز

حداکثر دستگاه های تحت پوشش:1

ویژگی های برجسته:

بازرس Wi Fi، پاکسازی مرورگر، تشخیص ویروس تجزیه و تحلیل هوشمند

نقاط قوت:

محافظت از URL

تکنولوژی Sandbox

میدریت پسورد

نقاط ضعف:

قیمت بالا

Avast شهرت دیرینه و بسیار خوبی در منطقه آنتی ویروس، به ویژه برای ارائه رایگان آنها دارد. با این حال، Avast Pro یک پیشنهاد پولی، نیز دارد که محافظت بیشتری را به آن می افزاید و آن را برای ارتقاء ارزشمند می کند.Avast Proدارای ویژگی های اضافی مانند بوکس ماسه ای از پرونده های مشکوک، محافظت در برابر ربودن DNS، بازرسی WiFi در برابر حملات شکارچی بی سیم و پاکسازی مرورگر برای نوارهای ابزار ناخواسته و افزونه های مخرب مرورگر است. در صورت نیاز به پشتیبانی، پیام نرم افزاری از طریق نرم افزار Avast Pro وجود دارد نکته منفی این است که نسخه پرداخت شده بیشتر از نسخه رایگان هزینه دارد و ما متذکر می شویم که Avast Pro نسبت به سایر آنتی ویروس ها گران تر است. یک اشتراک ویندوز رایانه شخصی تنها سالانه 49.99 دلار هزینه دارد، اما می توان به مدت 30 روز به صورت رایگان امتحان کرد و گزینه تخفیف های چند ساله می تواند آن را مقرون به صرفه تر کند.

نام: Best Antivirus 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز

Best Antivirus 2019

Let us help you find the best antivirus software for your digital needs. Protecting all your devices from unwanted viruses is vitally important, however it’s not always an easy task and can be time consuming and confusing. You should use antivirus software on all your devices including smartphones & tablets. We have compared some of the best antivirus software around so you don’t have to, we have included details of each company on various criteria from ease of use to value for money. Make sure you protect your computer before its too late as unwanted viruses can infect your computer putting your personal files at risk. Browse TrustedAntivirusReviews today and find your perfect antivirus software partner.

لینک دانلود