تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی The Boss Baby: Back in Business

به روز رسانی :

1399/02/24 انیمیشن The Boss Baby: Back in Business تا فصل 3 قسمت 11 اضافه شد.

The Boss Baby: Back in Business

انیمیشن سریالی است که داستان های بچه رئیس و برادرش تیم را در چندین قسمت به نمایش می گذارد و هر بار در هر قسمت داستانی جالب ، زیبا و آموزنده را به تصویر می کشد . در این سری بچه رئیس که به عنوان یکی دیگر از کودکان خانواده تیم و به عنوان برادر تیم به این خانواده اضافه شده است تصمیم می گیرد که از راه دور شرکت بچه ها را اداره کند و در همین خانه و در کنار تیم بماند . این تصمیم برای بچه رئیس بسیار سخت خواهد بود چرا که مدیریت از راه دور برای چنین شرکت بزرگی کار آسانی نخواهد بود . اما او برای انجام اینکار از تیم ، برادرش کمک می گیرد . هر فصل از انیمیشن سریالی The Boss Baby: Back in Business در کنار یک خط داستان کلی داستان های کوچکی نیز دارد که برای سرگرم کردن کودکان و آموزش نکات پندآموز مناسب است . در فصل اول این سریال می بینیم که چالشی مقابل بچه رئیس قرار گرفته است و آن هوم گربه ها به مقر فرماندهی آنها است که بعد متوجه می شود این کار توسط مردی صورت گرفته است که توسط گربه ها بزرگ شده و نامش Bootsy Calico است ، اما بچه رئیس با کمک بردارش موفق به شکست او می شود و گربه ها که در محل فرماندهی شرکت آشوب به پا کرده اند نیز سامان می گیرند . در فصل دوم

انیمیشن سریالی The Boss Baby: Back in Business

، بچه رئیس به همراه برادرش مقابل انجمن باستانی کودکان می ایستد ، این انجمن که مشتاق اداره به سبک قدیم است مشکلاتی را برای بچه رئیس پیش می آورد تا او با چالش های شدیدی رو به رو شود اما او در این جا نیز موفق به حل آنها می شود . در فصل سوم نیز بچه رئیس از کارش اخراج می شود و تصمیم می گیرد علت آن را پیدا کند ، آن را حل کند و کارش را پس بگیرد . 
نام: The Boss Baby: Back in Business
شرکت سازنده: DreamWorks Animation Television
تاریخ انتشار: 6 آپریل 2018
امتیاز imdb: 6.4
کیفیت: 720p x264
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن ، خانوادگی ، کمدی ، ماجرایی
مدت زمان پخش: 25 دقیقه
محصول کشور: آمریکا
کارگردان: Ben Bromfield Ryan Elder
نویسنده: Tom McGrath ، Marla Frazee
ستارگان: David W. Collins, JP Karliak, Pierce Gagnon
رمز فایل: www.download.ir

The Boss Baby: Back in Business - Tv Series

Taking place after the film, the first season follows Boss Baby and his big brother Tim, as they navigate around the world of Baby Corp while dealing with a new cute threat that involves battling cats. At the end of the season, Boss Baby and his friends save the town from Bootsy Calico, a man raised by cats. In the second season, Boss Baby goes against the Consortium of Ancients. And in the third season, Boss Baby is fired and tries to get his job back. Finally, Boss Baby becomes the CEO of Baby Corp.

لینک دانلود