دانلود انیمیشن The Boy Who Learned to Fly 2016

The Boy Who Learned to Fly 2016 پسری که پرواز را فرا گرفت نام انیمیشن سینمایی می باشد که در مورد Usain Bolt سریعترین دونده ی جهان می باشد و توسط استودیوی Moonbot Studios ساخته شده است . Usain St. Leo Bolt نام کامل دونده ی جامائیکایی می باشد که 21 آگوست 2016 به دنیا آماده است . او در رشته ی دو میدانی مشغول بوده و توانسته لقب سریع ترین مرد تمام تاریخ را کسب کند . او تنها فردی است که رکورد دو 100 متر و 200 متر را برای خود دارد همچنین رکورد دو 4 در 100 متر جهان را نیز کسب کرده است . او پادشاه بی چون و چرا جهان و المپیک در این رشته می باشد . نه مدال طلا المپیک و کسب سه مدال طلا در سه گانه یک المپیک و رکورد 100 درصد فینال از افتخارات این ورزشکار می باشد . او از المپیک 2008 توانست برای خود نامی کسب کند و محبوب مردم جهان شود و تنها فردی است که از زمان مدرن شدن قوانین دو میدانی در المپیک توانسته رکورد کسب سه طلا را در دو 100 متر و 200 متر داشته باشد .

دانلود انیمیشن The Boy Who Learned to Fly 2016

سایر توضیحات : انیمیشن سینمایی The Boy Who Learned to Fly 2016 توسط Michael Blankenship کارگردانی و نویسندگی شده است . آقای Blankenship تا قبل از این عنوان تنها Shell Shocked را در کارنامه ی کاری خود به عنوان کارگردان داشته است . در این انیمیشن از خود گذشتگی یک برادر را برای برادر خود می بینیم که چگونه به او در رسیدن به روی پرواز کمک می کند .

دانلود انیمیشن The Boy Who Learned to Fly 2016

مشخصات انیمیشن سینمایی The Boy Who Learned to Fly 2016 :

– ژانر : انیمیشن کوتاه – درام– تهیه کننده : Michael Blankenship– تاریخ انتشار قسمت اول : 25 جولای 2015– محصول کشور : ایالات متحده امریکا– مدت زمان : 15 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– لینک IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

The Boy Who Learned to Fly 2016

لینک دانلود