تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Final Station نسخه PLAZA

The Final Station یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Oleg Sergeev , Andrey Rumak و Do My Best طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی tinyBuild برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . دنیا رو به نابودیست . اما هنوز این اتفاق برای شما نیافتاده است … حداقل هنوز نه . در حال حاضر یک لوکوموتیو هزار تنی در دسترس شماست که قرار است جهان را به آلودگی کشاند . این ایستگاه آخر است . سوال اصلی این است که آیا شما قادر به پایان رساندن ماموریتتان هستد و خواهید توانست مسافران را سالم به مقصد رسانید . گاهی انسان ها می توانند مشکل یازتر از آن چیزی باشند که تصورش را می کنید .

سایر توضیحات : ماجراجویی آخرالزمانی در سراسر جهان در حال مرگ با یک قطار , روایتی داستانی جذاب در 5 فصل , وجود ماموریت های مختف , وجود شخصیت های متفاوت و دشمنانی با تواتایی های منحصر به فرد , به دست آوردن منابع , کسب امتیاز و امکان ارتقا تجهیزات , وجود لوازم و مهمات بسیار محدود , امکان غارت سلاح های دشمنان و سپس فروش آنها در ایستگاه های قطار و گرافیک 2 بعدی خاطره انگیز تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی کم حجم و زیبا است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Final Station v1.2

 مشخصات بازی  The Final Station :نام بازی : The Final Stationپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Oleg Sergeev , Andrey Rumak , Do My Bestمنتشر کننده : tinyBuildسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

The Final Station

لینک دانلود