دانلود فیلم سینمایی The Godfather 1972 + زیرنویس فارسی

هنگامی که رئیس یک خانواده ی مافیایی تصمیم می گیرد که در این دوران پیری یکی را به عنوان جانشین خود انتخاب کند زنجیره ای از اتفاقات ناخوشاید برای خانواده به وقوع می پیوندد . جنگ عظیمی میان خانواده های مافیا به پا شده که نتیجه ی آن چیزی جز قتل و خیانت نیست . در این مسیر پسر دون ویتو کورلیونه از خدمت سربازی خود به خانه بازگشته و ناخواسته در راس تمامی امور قرار خواهد گرفت . The Godfather 1972 یکی از شاهکارهای سینمای جهان می باشد که در ژانر درام و جنایی بوده و توسط استودیوی Paramount Pictures ساخته شده است . Francis Ford Coppola یکی از بهترین کارگردان های هالیوود و برنده ی جوایز مختلف فردی و تیمی این فیلم را ساخته است و Mario Puze او را در نویسندگی این شاهکار کمک کرده است .

سایر توضیحات : فیلم The Godfather 1972 که با بودجه بالغ بر 6 میلیون دلار در آن سال ساخته شد در هفته اول فروشی 223 هزار دلاری داشت و تا سال 1997 توانست 134 میلیون دلار سود حاصل از فروش داشته باشد . این فیلم محل ظهور بازیگران جوانی برای چهره شدن همانند آل پاچینو در کنار اسطوره ی بازیگری جهان مارلو براندو می باشد . یکی از نکات جالب فیلم پدر خوانده مدت زمان آن که 126 دقیقه بود و مورد مخالفت استودیوی Paramount در آن سال قرار گرفت و در نهایت فیلم با اضافه شدن 50 دقیقه دیگر به آن 175 دقیقه به طول انجامید . بازیگران سرشناس زیادی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که می توان به Marlon Brando, Al Pacino, James Caan به عنوان تعدادی از آنها اشاره کرد . برای ساخت این فیلم بین 5 تا 6.5 میلیون دلار هزینه شد و تا امروز بین 245 تا 286 میلیون دلار فروش داشته است .

برنده ی 3 جایزه اسکار و جز 250 فیلم برتر IMDB با رتبه 2

* این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است *

دانلود فیلم سینمایی The Godfather 1972

مشخصات فیلم The Godfather 1972 :

– ژانر : جنایی – درام

– کارگردان : Francis Ford Coppola

– شرکت سازنده : Paramount Pictures, Alfran Productions

– محصول کشور : آمریکا

– تاریخ انتشار : 1972

– مدت زمان : 2 ساعت و 57 دقیقه

_ مدت زمان سانسور شده : 2 دقیقه و 29 ثانیه

– زبان پخش : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 720p – 1080p

– فرمت فایل : MKV

– زیرنویس فارسی : دارد

– زیرنویس انگلیسی : ندارد

– سایت مرتبط : IMDB

The Godfather 1972


When the aging head of a famous crime family decides to transfer his position to one of his subalterns, a series of unfortunate events start happening to the family, and a war begins between all the well-known families leading to insolence, deportation, murder and revenge, and ends with the favorable successor being finally chosen. Written by J. S. Goldenلینک دانلود