دانلود فیلم سینمایی The Godfather Part III + زیرنویس فارسی

The Godfather Part III 1990 سومین و آخرین نسخه از سه گانه ی تاریخی پدرخوانده می باشد که همانند دو نسخه قبلی توسط استودیوی Paramount Pictures ساخته شده است . Francis Ford Coppola با همکاری Mario Puze کارگردانی و نویسندگی پارت 3 را برعهده داشته اند . در قسمت سوم و آخر از سه گانه فیلم پدرخوانده Don Michael Corleone سالخورده به دنبال مشروعیت و سازماندهی قانونی کسب و کار خانوادگی خود می باشد و در پی آن نام خود را از جرم و جنایت و خشونت پاک کند ولی از طرفی جاه طلبی های دوران جوانی او را دچار سردرگی کرده است . مایکل سخت در تلاش است تا خانواده ی خود را با واتیگان مرتبط کند . داستان های مافیایی در کنار مشکلات پدر و دختری در خانواده داستان های زیادی را رقم می زند و … .

سایر توضیحات : فیلم The Godfather Part III 1990 با بودجه ای بالغ بر 54 میلیون دلار ساخته و در 25 دسامبر 2015 در آمریکا منتشر شد . سود نهایی فروش آن چیزی بالغ بر 66 میلیون دلار بوده است . اگرچه پارت سوم از این سه گانه در مقایسه با دو قسمت قبل قوی و در حد انتظار عمل نکرد ولی بازهم به نوبه ی خود یک فیلم قوی به شمار می رود . بخشی از بازیگران این قسمت Al Pacino, Diane Keaton, Andy Garcia می باشند . شما می توانید در ادامه این فیلم هیجانی را از سایت دانلود کرده و یا آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه نمایید .

کاندید 6 جایزه ی اسکار

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی The Godfather Part III 1990

مشخصات فیلم The Godfather Part III 1990 :

– ژانر : جنایی – درام

– کارگردان : Francis Ford Coppola

– شرکت سازنده : Paramount Pictures, Zoetrope Studios

– محصول کشور : آمریکا

– تاریخ انتشار : 1990

– مدت زمان : 2 ساعت و 50 دقیقه

_ مدت زمان سانسور شده : 6 دقیقه

– زبان پخش : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 720p – 1080p

– فرمت فایل : MKV

– زیرنویس فارسی : دارد

– زیرنویس انگلیسی : ندارد

– سایت مرتبط : IMDB 

The Godfather Part III 1990


In the final installment of the Godfather Trilogy, an aging Don Michael Corleone seeks to legitimize his crime family's interests and remove himself from the violent underworld but is kept back by the ambitions of the young. While he attempts to link the Corleone's finances with the Vatican, Michael must deal with the machinations of a hungrier gangster seeking to upset the existing Mafioso order and a young protege's love affair with his daughter.Written by ahmetkozanلینک دانلود