دانلود بازی کامپیوتر The Hive نسخه CODEX

The Hive یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی , نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط کمپانی Skydome Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی شما در نقش حشره ای به ایفتی نقش می پردازید . طراحی زیبا و داستانی پرهیجان , پلیر را با خود در جهانی فانتزی همراه می کند و چالش های جدیدی را به عنوان پیشرفت بر سر راهش قرار داده و شگفتی های بسیاری را به معرض نمایش می گذارد . داستان سرایی قدرتمند و یک جهان گسترده , امکان اکتشاف در زمینه های متنوع را فراهم می کند . داستان بازی در سرزمین های Eden روایت می شود , جایی که دیگر خالی از سکنه بوده و سال هاست بهار قدم در این شهر نگذاشته است .

سایر توضیحات : بازی با محوریت فانتزی طراحی شده است . در این نسخه شما باید با تفکرات یک حشره در کلونی وسیع پیش بروید . بازی این اجازه را به پلیر می دهد تا مسیر و استراتژی مورد نظر خود را برگزیده و داستان خود را روایت کند . در طول ماموریت ها نیز توانایی و ویژگی هایی به شخصیت شما افزوده خواهد شد که در ادامه امکان بهبود آنها نیز وجود خواهد داشت . مرحله های مختلفی مانند معابد باستانی , خرابه های غرق شده , سرزمین های خشک , مرداب ها , آتشفشان و چشمه های زیر زمینی پیش روی شماست که هرکدام خطرات مربوط به خود را دارا بوده و هرکدام به نوعی توانایی های شما را به چالش می کشد . وجود حیوانات عجیب و غریب , گیاهانی در اندازه های مختلف و چشم اندازی زیبا تنها بخشی از ویژگی های بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  The Hive :نام بازی : The Hiveپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Skydome Entertainmentمنتشر کننده : Skydome Entertainmentسبک بازی : اکشن , ماجرایی , نقش آفرینی و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

The Hive

لینک دانلود