دانلود فیلم آموزشی آموزش نرم افزار ایلستریتور

The Illustration Masterclass فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy میباشد . در دوره آموزشی The Illustration Masterclass می آموزید: با تکنیک های ساده و اصول اساسی و با استفاده از نرم افزار رایگان یا پولی (Illustrator ، Photoshop ، GIMP و غیره) تصاویر سفارشی قدرتمند را در مدت چند دقیقه ایجاد کنید . بهترین شیوه های ایجاد تصویر در مورد حق چاپ و استفاده از تصاویر رایگان ، عکس های اصلی و تصاویر بدون حق امتیاز را درک کنید . با فیلم آموزشی The Illustration Masterclass هدایای مصور منحصر به فرد و ارزان را برای دوستان و خانواده تهیه کنید ، در ایجاد تصاویر برای خود و دیگران پس انداز کنید و درآمد کسب کنید . برای استفاده از دوره The Illustration Masterclass به رایانه و یک نرم افزار مناسب مانند برنامه رایگان Gimp و / یا Illustrator و / یا Photoshop نیاز است . با استفاده از این دوره می آموزید که چگونه بطور محرمانه و حرفه ای تصاویر منحصر به فرد را برای وب سایت ، وبلاگ ، eCourse ، کتاب الکترونیکی یا صفحات رسانه های اجتماعی خود با استفاده از ابزارهای آنلاین رایگان ایجاد و مدیریت کنید .این دوره برای چه کسی است:این دوره برای افراد تازه کار و مبتدی است
نام: The Illustration Masterclass
حجم فایل: 863 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2019
کیفیت: 720
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

The Illustration Masterclass

Create powerful custom illustrations in minutes using free or paid software (Illustrator, Photoshop, GIMP, etc) using simple techniques and basic principles.
Understand image creation best practices regarding copyrights and using free stock images, original photos, and royalty-free images.
Develop the ability to make illustrations that can be used online, in videos, or for print, even if you CAN'T DRAW.

لینک دانلود