تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر The Life Of Greather نسخه HI2U

The Life Of Greather یکی از بازی های سبک ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی GreatherGames طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما یک قهرمان و یا ناجی انسان ها نیستد , شما فقط یک کشاورز ساده به نام Greather هستید . همسر شما صبح خانه را برای تهیه مواد غذایی ترک کرده اما هنوز که خورشید در حال غروب است به خانه بازنگشته . شما می دانید که سرزمین های وسیع چقدر می توانند بی رحم وناملایم باشند . پس یک لحظه دلهره به خود را نداره و توشه خود را برای سفری سخت و طاقت فرسا برای پیدا کردن همسرتان Ellyn را آغاز کنید . در طول سفر , وظایف متفاوتی از طرف اشخاص مختلف به شما محول می شود که باید برای پیدا کردن همسرتان , تمامی آنها را انجام دهید . موجودات و جنایتکاران بدسرشت زیادی در جنگل های انبوده مخفی شده اند و انتظار طعمه ای ترسو را می کشند پس قبل از آنکه تصمیم خود را برای آغازی بی پایان بگیرید , از شجاعت و استقامت خود در برابر سختی ها مطمئن شوید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 

مشخصات بازی  The Life Of Greather :

نام بازی : The Life Of Greather

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : GreatherGames

منتشر کننده : GreatherGames

سبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 

The Life Of Greather

لینک دانلود