تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی The Man Who Knew Infinity 2015

The Man Who Knew Infinity 2015 فیلم سینمایی در ژانر بیوگرافی درام می باشد که توسط استودیوی Edward R. Pressman Film ساخته شده است . در سال 1910 سرینیواسا رامانوجان یک مرد باهوش که فقر و تنگدستی او در Madras هند نیز نمی تواند او را زمین بزند از هوش خود در ریاضیات استفاده کرده و نظر یک پروفسور انگلیسی به نام G.H. Hardy را به خود جلب می کند . Hardy او را برای توسعه پروژه و انجام محاسبات بیشتر به دانشگاه کمبریج دعوت می کند . او مجبور به ترک همسر جوان خود Janaki می شود . رامانوجان وارد محیطی می شود که هم هوش بسیار او و هم فرهنگ قالب بر اروپا روند زندگی اش را تغییر می دهد و در نهایت جز یکی از افراد مهم بریتانیا در جنگ جهانی اول می شود . از طرفی دوری از خانه و همسرش او را بیشتر از همیشه دچار سردرگمی می کند . در آخر رامانوجان به یکی از دانشمندان مشهور هند تبدیل می شود .

دانلود فیلم سینمایی The Man Who Knew Infinity 2015

سایر توضیحات : فیلم سینمایی The Man Who Knew Infinity 2015 توسط Mat Brown کارگردانی و نویسندگی شده است . Brown که پیش از این کار سابقه ساخت فیلم Ropewalk را در کارنامه ی خود در سال 2000 دارد تهیه کننده فیلم خود نیز می باشد . در اولین هفته اکران فیلم در 29 آپریل 2016 توانست تنها 80 هزار دلار فروش داشته باشد و فروش کل آن به رقم 3 میلیون دلار رسیده است . Dev Patel , Jeremy Irons و Malcolm Sinclair از بازیگران این فیلم درام به شمار می روند .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی The Man Who Knew Infinity 2015

مشخصات فیلم The Man Who Knew Infinity 2015 :

– ژانر : درام – بیوگرافی– کارگردان : Matt Brown– شرکت سازنده : Edward R. Pressman Film– محصول کشور : انگلیس– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 108 دقیقه_ مدت زمان سانسور شده : 0 ثانیه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  720p BluRay & 1080p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

The Man Who Knew Infinity 2015

لینک دانلود