تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Other 99

The Other 99 یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Burning Arrow طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Deck13 برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . باران به شدت در حال بارش است . ناگهان از خواب بیدار می شوید و خود را در جزیره ای متروک به نام Hebridian می یابید . پس از آنکه کمی هوشیاری خود را به دست می آورید , متوجه کاغذی بر روی زمین می شوید , کاغذی که در آن جمله ای نوشته شده است , ” تنها راه خارج شدن از این جزیره از میان Other 99 می گذرد ” . هرچه پیش می روید با سازه ها و ساختمان های مخابراتی و بزرگی روبرو می شوید و اینجاست که تمامی تصورات شما از بین می رود و پی می برید که به غیر از شما انسان های دیگری نیز در این جزیره حضور دارند . پس تصمیم می گیرید به راه خود ادامه داده و راه خروج را بیابید .

سایر توضیحات : The Other 99 یکی از بازی های سینگل پلیر و در سبک اول شخص و اکشن-زنده ماندن است که در طول بازی راز و رمزهای بسیاری را برملا می کند . هدف اصلی شما در این بازی , نجات از این جزیره است . البته به همین سادگی ها هم میسر نخواهد شد زیرا دشمنان شما در این جزیره اجازه خروج شما را نخواهند داد پس بر روی ماموریت ها تمرکز کرده و از تمامی امکانات و تجهیزات که در اختیارتان است نهایت استفاده را ببرید . یکی از این تاکتیک ها , پنهان شدن در خفا و یا میان بوته ها است که امکان تخریب اردوگاه ها و کشتن دشمنان در تاریکی شب را برای شما ممکن می سازد . چون شما نمی توانید مشاهده کنید دلیل وجود نداشتن نیست , کمپانی سازنده تمام تلاش خود را برای شبیه سازی حرکت ها به کار گرفته و تا حد زیادی نیز در این امر موفق بوده است . سیستم مبارزه در این بازی بسیار پیچیده و پیشرفته بوده و همین امر باعث شده است تا زنده ماندن در این بازی کمی مشکل شود . سلاح هایی که در اختیارتان قرار می گیرد , بسیار محدود است پس سعی کنید در مواقع درست از آنها بهره ببرید . جهان بازی گسترده است و ممکن است در ابتدا کمی گیج شوید اما اصلا نگران نباشید زیرا خود بازی راهنمایی هایی را در طول مراحل به شما نشان خواهد داد . در کنار تمامی این موارد , چرخه روز و شب و سیستم آب و هوایی همیشه در حال تغییر باعث جذابیت و هیجان چند برابر بازی شده است . جالب است بدانید شب های طوفانی بهترین زمان برای شکار دشمنانتان است زیرا صدای باران های شدید و رعد و برق باعث می شود تا صدای قدم های شما به گوش نرسد که این یک مزیت تاکتیکی به شمار می آید . از خوراک خود نیز غافل نشوید زیرا گرسنگی و تشنگی باعث ضعیف شدن و پایین آمدن عملکردتان در بازی می شود . شب ها ممکن است حیوانات به سمت شما حمله ور شوند پس سعی کنید قبل از تاریکی شب به مکان امنی خود را رسانده و با روشن کردن آتش , زنده ماندن خود را برای یک روز دیگر تضمین کنید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

The.Other.99-Screen

 مشخصات بازی  The Other 99 :نام بازی : The Other 99پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Burning Arrowمنتشر کننده : Deck13سبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

The Other 99

لینک دانلود