تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن The Present 2014

The Present 2014 نام انیمیشن سینمایی می باشد که توسط استودیوی آلمانی Filmakademie Baden-Wuerttemberg ساخته شده است . یک پسر نوجوان در حال انجام یک بازی شوتر در اتاقی تاریک که توسط پرده ها پوشیده شده است در حال بازی است . مادر او باید یک جعبه به دست از راه می رسد . او جعبه را روی میز قرار داده و آن را باز می کند . به گفته ی مادر پسر در این جعبه کادوئی برای او می باشد . پسر بچه در ابتدا خوشحال می شود ولی زمانی که متوجه می شود کادوی او یک توله سگ بوده آن را به کنار انداخته و دوباره مشغول بازی کامپیوتری می شود . توله سگ یک توپ قرمز پلاستیکی زیر یک کابینت پیدا کرده و اصرار دارد تا پسر با او بازی کند . پسر به درخواست توله سگ توجه نمی کند ولی در نهایت تسلیم او می شود . او در آخر بازی را رها کرده و به حیاط می رود تا با سگ بازی کند .

دانلود انیمیشن The Present 2014

سایر توضیحات : انیمیشن The Present 2014 در ژانر انیمیشن کوتاه و کمدی می باشد که توسط یک انیمیتور آلمانی Jacob Frey ساخته شده است Frey که کارنامه ی موفقی در زمینه ی ساخت انیمیشن به خصوص انیمیشن های کوتاه داشته است تا به حال کارگردانی 8 پروژه را بر عهده داشته که از معروفترین آنها می توان به Harald و Mobile اشاره کرد . Markus Kranzler نیز وظیفه ی نویسندگی را برعهده داشته است . این انیمیشن کوتاه از روی کتابی با نام ” Perfeição ” نوشته ی Fabio Coala الهام گرفته شده است و برنده ی جوایز بسیار در فستیوال تابستانی شده است .

دانلود انیمیشن The Present 2014

مشخصات انیمیشن کوتاه The Present 2014 :

– ژانر : انیمیشن– تهیه کننده : Justin Roiland , Dan Harmon– تاریخ انتشار : 27 جولای 2014– محصول کشور : ایالات متحده امریکا– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080p & 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– لینک IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

The Present 2014

لینک دانلود