تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن The Red Turtle 2017

کارتون The Red Turtle 2017 داستان مردی می باشد که در جزیره ای زندگی می کند که پر از لاک پشت و خرچنگ است و هیچ انسانی جز او در آن زندگی نمی کند . این مرد که از تمام آدم ها رانده شده بود ناگهان لاک پشت قرمزی را مشاهده می کند که سخت در تلاش برای فرار از جزیره می باشد اما همچنان محصور در آن جزیره به سر می برد . او سرنوشت خود را قبول کرده و برای زنده ماندن در آن جزیره تلاش می کند . این ماجرا تا زمانی که لاک پشت قرمز در یک روز تبدیل به یک زن می شود ادامه دارد . هنگامی که او تبدیل به آدم می شود این دو با یکدیگر در میان مناظر زیبا و دست نخورده ی این جزیره که در میان اقیانوش پهناور وجود دارد زندگی می کنند .

دانلود انیمیشن The Red Turtle 2017

سایر توضیحات : انیمیشن The Red Turtle 2017 توسط Michael Dudok de Wit کارگردانی و نویسندگی شده است این کارگردان با تجربه کارهای بسیاری را در بخش انیمیشن بر عهده داشته است و نویسندگی تمام کارها را خودش بر عهده دارد از کهمترین آثاری که او در کسوت کارگردان و نویسنده حضور داشته است می توان به The Aroma Of Tea و Father and Daughter اشاره کرد . این انیمیشن که محصول مشترک ژاپن , فرانسه و بلژیک می باشد اولین انیمیشن غیر ژاپنی استودیوی سازنده به شمار می رود .

مشخصات انیمیشن سینمایی The Red Turtle 2017 :

– نام انیمیشن : The Red Turtle 2017– ژانر انیمیشن : فانتزی– امتیاز انیمیشن : 7.7/10– کارگردان : Michael Dudok de Wit– نویسنده : Michael Dudok de Wit– صداپیشگان : Mark Moraghan, Tina Desai, John Hasler– کمپانی سازنده : Prima Linea Productions– کمپانی منتشرکننده : Why Not Productions– محصول کشور : ژاپن – فرانسه – بلژیک– زبان انیمیشن : انگلیسی– تاریخ اکران : 20 ژانویه 2017– زمان : 80 دقیقه– کیفیت پخش : 720p & 1080p BluRay– فرمت : MKV– لینک IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

The Red Turtle 2017

لینک دانلود