تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Solus Project نسخه CODEX + آخرین آپدیت

The Solus Project یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Grip Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Grip Games یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Foosball: World Tour و The Solus Project شده است ، که هر دوی این بازی ها در زمان انتشار خود موفق به کسب جوایز بسیاری شدند . بازی رایانه ای The Solus Project در یک فضای آخرالزمانی در جریان است ، این فضا تاکنون توسط کمپانی های بسیاری استفاده شده و در بازی های بسیاری بوده است ، اما در این بازی سازندگان این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند وقایع داستانی این بازی در یک سیاره عجیب و اسرار آمیز در جریان است و شما به عنوان قهرمان بازی در بی خبری کامل از همه چیز به سر می برید . بازی رایانه ای The Solus Project یکی از جذاب ترین بازی های سال های اخیر می باشد .

سایر توضیحات : سازندگان در مراحل ساخت این بازی همیشه سعی داشته اند که یک بازی کاملا متفاوت برای طرفداران این سبک بازی های تولید کنند ، به همین منظور در جای جای بازی می توان المان های جدیدی که تاکنون در بازی های ماجراجویی وجود نداشته اند یافت ، در همین راستا برای جذابیت بیشتر این بازی سازندگان یک سری از المان های بازی های وحشت و بقا را وارد این بازی کرده اند که ترکیب آن با سبک پایه ماجراجویی که در یک سیاره ناشناخته نیز اتفاق می افتد این بازی را تبدیل به یکی از متفاوت ترین بازی های ماجراجویی تبدیل کرده است . گیم پلی این بازی به سبک سایر بازی های ماجراجویی می باشد در دنیای بازی نقاط بسیاری برای کشف و گشت و گذار وجود دارد که باعث تنوع بسیار بالای گیم پلی این بازی شده است . بازی رایانه ای The Solus Project یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Solus Project نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : The Solus Projectپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Grip Gamesمنتشر کننده : Grip Gamesسبک بازی :  ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Solus Project

لینک دانلود