تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Storm Guard Darkness is Coming نسخه CODEX

The Storm Guard Darkness is Coming یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی , نقش آفرینی و استراتژیک است که توسط کمپانی Bitmen Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . The Storm Guard چالشی که بر پایه نقش آفرینی و یاغی گری بنا شده است و جالب است بدانید برای ساخت این بازی از نگهبانان شب یا Night’s Watch سریال پرطرفدار Game of Thrones الهام گرفته شده است . در این بازی شما در نقش لرد فرمانده گارد طوفان به ایفای نقش می پردازید که در زمان ها و ماموریت های مختلف , رهبری تعدادی از جنگجویان را براعهده دارد . اژدها باستانی بازشگته اند و همین مسئله باعث شده است تا بار دیگر قلمرو انسان ها به خطر افتد .

سایر توضیحات : در این موفعیت و زمان بحرانی , وظیفه ای سنگین برای شما تعیین می شود , جذب سرباز , آموزش و توسعه یک تیم از قهرمانان برای بازگرداندن صلح به کشور . سعی کنید تمامی تصمیماتی که در طول حوادث مختلف و ماموریت ها برایتان پیش می آید را هوشمندانه انتخاب کنید . در طول بازی با دشمنان بسیاری با توانایی های خاصی روبرو خواهید شد که موجوداتی مانند wyverns, golems, ogres و worse جز کوچکی از ارتش عظیمی هستند که شما را در میدان نبرد ملاقات خواهند کرد . نقشه ها می توانند پیروزی های بسیاری را برای شما به ارمغان آورند زیرا به خوبی می توانید به نقاط ضعف و قدرت دشمت مسلط شوید و از نقطه ای که فکرش را هم نمی کنند به آنها ضربه زنید . شانس آوردن در میدان نبرد هیچ ارتباطی با تصمیمات تاکتیکی شما ندارد و تماما به آمادگی شما وابسته است . بازی سرشار از نبردهای سخت و نفسگیر همراه با طیف گسترده ای از مکانیک جذاب مانند خونریزی , سوزش , تضعیف ,  کور و فلج شدن , مکانیک جالب مبارزه و امکان استفاده ترکیبی از مهارت ها , وجود کلاس های متنوع برای قهرمانان , وجود 40 نوع موجود مختلف , استراحت در شهر به بهبود صدمات و جراحات , استفاده از طلا در لایه استراتژی برای سرمایه گذاری برای توسعه مهارت , تجهیزات , مواد مصرفی و یا اضافه کردن قهرمانان تنها بخشی از ویژگی های منتحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 مشخصات بازی  The Storm Guard Darkness is Coming :نام بازی : The Storm Guard Darkness is Comingپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Bitmen Studiosمنتشر کننده : Bitmen Studiosسبک بازی : اکشن , ماجرایی , نقش آفرینی و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

The Storm Guard Darkness is Coming

لینک دانلود