تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی The Ultimate HTML Developer

The Ultimate HTML Developer فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Skillshare میباشد . دوره The Ultimate HTML Developer مربوط به آموزش مناسب HTMLاست .  HTML ساختار پشت هر صفحه وب است و شما نمی توانید بدون استفاده از HTML ، از جمله وب سایت های تلفن همراه و برنامه های سازگار با cross-platform سازگار HTML5 ، وب سایت ایجاد کنید . در دوره The Ultimate HTML Developer شما هر آنچه را که باید در مورد HTML و HTML5 بدانید T یاد خواهید گرفت . حتی اگر HTML را بلد باشید ، این دوره به شما اطلاعات و پیامدهای HTML را می آموزد و آنچه را که فکر می کنید می دانید به چالش می کشد . دوره های توسعه دیگر با فضای خالی پر شده و تماشای کد در سکوت و سایر رویدادهای تلف شده در زمان است . دوره The Ultimate HTML Developer تمام بخش های تلف شده در یک فیلم را حذف کرده است و به گونه ای طراحی شده است که در کمترین زمان در حالی که تمرین می کنید ، بیشترین HTML را به شما یاد میدهد . کل دوره The Ultimate HTML Developer فقط سه ساعت است ، به فیلم هایی تقسیم می شود که هر کدام 10 دقیقه بیشتر نیستند. با پایان این دوره ، شما به اندازه یک دانشجو از HTML می دانید و 100٪ آماده خواهید بود که به عنوان یک حرفه ای به مرحله بعدی بروید: CSS و JavaScript . چرا این دوره را طی می کنید؟ اگر ایده ای دارید ، می خواهید شرکتی را راه اندازی کنید یا فقط می خواهید برای تفریح وب سایت درست کنید ، این دوره برای شما مناسب است . The Ultimate HTML Developer تمام مهارتهای HTML مورد نیاز برای موفقیت را به عنوان یک توسعه دهنده وب به شما می دهد .
نام: The Ultimate HTML Developer
حجم فایل: 823 مگابایت
شرکت سازنده: Skillshare
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
منتشر کننده: Skillshare
رمز فایل: www.download.ir

The Ultimate HTML Developer

The Ultimate HTML Developer Course is about teaching you proper HTML. HTML is the structure behind every web page and you cannot create a website without using HTML, including mobile websites and cross-platform compatible HTML5 apps.


There's a new version of this course! Ultra high def, better examples, more videos and more hands on tasks!


In this course you will learn everything you need to know about HTML and HTML5. Even if you know HTML, this course will teach you the ins and outs of HTML and challenge what you think you know.

لینک دانلود