تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی The Warlock of Firetop Mountain + Goblin Scourge نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1396/06/19 نسخه The Warlock of Firetop Mountain Goblin Scourge اضافه شد.

The Warlock of Firetop Mountain یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Tin Man Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . The Warlock of Firetop Mountain یکی از بازی های تخته ای سبک ماجرایی است که بار دیگر به زندگی بازگشته است . این بازی با درون مایه فانتزی و نقش آفرینی , ترکیبی منحصر به فرد از شبیه سازی بر اساس واقعیت همراه با نبردهایی نفسگیر در سفری پرهبجان را به ارمغان آورده است . کدامیک از ابرقهرمانان شما هواهد توانست تا شما را به سرزمین های Zagor با خود همراه کند ؟

سایر توضیحات : درون مایه اصلی بازی در سال 1982 توسط دو نویسنده به نام های Ian Livingstone و Steve Jackson خلق شده است که امروز در قالب یک بازی حماسی ماجراجویی جدول مانند به همراه مناطق جدید برای کشف و شخصیت های مختلف در اختیار گیمرها قرار گرفته است . هرکدام از شخصیت های موجود در بازی علاوه بر آنکه دارای توانایی و ویژگی های مخصوص به خود هستند , هدف خاصی را برای رسیدن به کوهستان Firetop پیش روی دارند . بیش از 100 قهرمان و هیولا در این نسخه وجود دارند که برخی از آنها مخفی بوده و برای به دست آوردنشان باید راه سختی را پشت سر گذارید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Warlock of Firetop Mountain نسخه PLAZA

  مشخصات بازی  The Warlock of Firetop Mountain : نام بازی : The Warlock of Firetop Mountain پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Tin Man Games منتشر کننده : Tin Man Games سبک بازی : اکشن و ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

The Warlock of Firetop Mountain

لینک دانلود