تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمیشن کارتونی The Wild Life 2016

به روز رسانی :

1395/05/05 کیفیت های 720p BRip & 1080p BRip اضافه شد .

The Wild Life 2016 که با نام Robinson Crusoe 2016 نیز شناخته می شود یکی از دیدنی ترین انیمیشن های 2016 می باشد که در سال 2016 توسط کشور های بلژیک و فرانسه تولید شده است. انیمیشن کارتونی The Wild Life 2016 به کارگردانی Vincent Kesteloot, Ben Stassen ساخته شده است و شرکت های StudioCanal, nWave Pictures, uFilm هم تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته اند. در یک جزیره کوچک و عجیب غریب یک طوطی به نام Tuesday به همراه دوستان حیوان خود با شادی در این بهشت زندگی می کند. Tuesday نمی تواند دست از رویای سفر و کشف دنیاهای جدید بکشد. پس از یک طوفان شدید و زمانی که Tuesday و دوستانش از خواب بیدار شدند، آن ها یک موجود غریبه در بین خود می بینند و آن هم کسی نیست جز رابینسون کروزو. Tuesday فورا به Robinson Crusoe به چشم بلیط خود برای خروج از جزیره و پیدا کردن سرزمین های جدید نگاه می کند.

The Wild Life 2016

سایر توضیحات : در ادامه انیمیشن کارتونی The Wild Life 2016 رابینسون کروزو هم متوجه می شود که تنها کلید او برای خروج از جزیره آن است که از Tuesday و دیگر حیوانات کمک بگیرد. اما این موضوع مخصوصا در ابتدای راه کار آسانی نیست چرا که حیوانات با انسان ها صحبت نمی کنند. به آرامی اما با اطمینان آن ها زندگی در کنار هم را شروع می کنند و زمانی که در کنار هم به یک توازن رسیدن یک گروه از گربه های وحشی زندگی آن ها را تغییر می دهند، در این زمان است که کروزو و بقیه متوجه می شوند که تنها راه برای پیروزی استفاده از قدرت دوستی است. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

مشخصات دیگر انیمیشن کارتونی The Wild Life 2016 :

– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی – کمدی – محصول کشور : بلژیک و فرانسه – تاریخ تولید : 2016– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 90 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BRip & 1080p BRip – فرمت فایل : MP4 – زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

The Wild Life 2016

لینک دانلود