تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


دانلود نرم افزار طراحی و شبیه سازی سیستم های نیروگاهی و حرارتی Thermoflow

نرم افزار طراحی و شبیه سازی سیستم های نیروگاهی و حرارتی Thermoflow ، یک نرم افزار قدرتمند مهندسی حرارتی برای صنایع برق ، شبیه سازی سیستم های نیروگاهی و حرارتی ، طراحي پروژه هاي توليد توان و حرارت و توان (CHP) ، محاسبات اصول ترموديناميكي در شرايط طراحي و برآورد هزینه ها می باشد . این نرم افزار محصولی پیشرفته از کمپانی Thermoflow می باشد که یکی از پیشگامان توسعه نرم افزار مهندسی حرارتی برق در سراسر جهان می باشد . دو نوع از برنامه های تعادل گرمایی در نرم افزار Thermoflow وجود دارد : “کاربرد خاص” و “کاملا قابل انعطاف”. یک برنامه کاربردی خاص یک ابزار خاص است ، تمرکز بر یک نوع از گیاهان است . این برنامه شامل یک مدل عمومی گسترده و کاربر زیر مجموعه ای از آن را از طریق هدایت ، روش ساختار انتخاب می کن د. برنامه به طور کامل-یک ابزار انعطاف پذیر عمومی ، که اجازه می دهد کاربر خود را به ساخت هر مدل با اتصال بلوک های مناسب ساخت و ساز ، در انعطاف پذیر بپردازد . هر نوع از برنامه ها دارای مزایا و محدودیتی نیز می باشند . استفاده از یک ابزار چند منظوره تک برای تمام مشاغل؛ Thermoflow محصول مناسب برای مهندسین برق و دانشجویان این رشته می باشد ، نرم افزار Thermoflow اجازه می دهد سرمایه گذاری خود را در یک برنامه به تکمیل و افزایش ارزش سرمایه گذاری خود با دیگران داشته باشید . نرم افزار Thermoflow شامل ماژول های مختلف مانند GTPro ، GTMaster ، SteamPro ، SteamMaster ، ReMaster ، Thermoflex می باشد که هرکدام کار خاصی را انجام می دهند .

 

ویژگی های نرم افزار Thermoflow :

– رابط کاربری جدید برای بهبود بهره وری THERMOFLEX و زیبایی شناسی
– بخار Reorganised دنباله PRO ورودی ، با منطق خودکار مقایسه GT PRO در اولیه منطقی از پارامترهای ورودی بر اساس انتخاب کاربر
– برآورد بهره وری توربین بخار تجدید نظر ، در تمام برنامه ها
– تجدید نظر پیش فرض صلح برای برآورد هزینه ، عوامل تبدیل ار ز، و تغییر شکل هزینه منطقه ای
– تجدید نظر برآورد راندمان توربین بخار
–  شبیه سازی ، مراحل مختلف طراحی ترمودینامیکی
– پشتیبانی از ویندوز های XP / Vista / 7even / 8 / 8.1
– تحلیل انرژی و اگزرژی توربین های بخار و گاز
– تحلیل انرژی و اگزرژی بویلرهای بخار نیروگاه ها

 

درباره شرکت Thermoflow :

از سال 1987 تاسیس شده است که هم اکنون دارای دو دفتر در آلمان و آمریکا می باشد .  Thermoflow یکی از پیشگامان توسعه نرم افزار مهندسی حرارتی برای صنایع برق و تولید همزمان می باشد . اولین محصول Thermoflow ابزار GT PRO می باشد ، برای تبدیل شدن به محبوب ترین برنامه در جهان برای طراحی مبتنی بر گیاهان توربین گاز . در سال 2012، بیش از 2150 کاربر در بیش از 1250 سایت در هفتاد و پنج کشور با استفاده از GT PRO به تجزیه و تحلیل کار خود پرداخته اند . تقریبا هر توربین گاز کارخانه های چرخه ترکیبی هر نقطه در جهان ساخته شده است .

Thermoflow.screenshot

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه Thermoflow 21.0
خرید
لینک دانلود