تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Thirty Years War نسخه SKIDROW

Thirty Years War یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Ageod ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Ageod که یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد و تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Civil War II و Alea Jacta Est شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش سال های اخیر می باشند . بازی های استراتژی همشه جزو بازی های محبوب بازی بازان بوده اند ، این بازی ها در طول سال های اخیر دست خوش تغییرات بسیاری شده اند و تبدیل به یکی از محبوب ترین  سبک های بازی های رایانه ای شده اند . بازی رایانه ای Thirty Years War یکی از همین بازی ها می باشد که در آن سازندگان سعی داشته اند که بازی های استراتژی را وارد مرحله ای جدید کنند که با توجه به نمرات مثبت این بازی می توان گفت در کار خود موفق عمل کرده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در تاریک ترین دوران تاریخ اروپا در جریان است ، دورانی که کاتولیک ها و پروتستان ها در حال نبرد با یکدیگر و نابود کردن هم بوده اند . سازندگان دوران بسیار مناسبی را برای ساخت این بازی انتخاب کرده اند . در ابتدای این بازی شما می توانید از میان 2 طرف این نبرد بزرگ یک طرف را انتخاب کنید و شروع به مبارزه با طرف مقابل و به دنبال آن کنترل امپراطوری کنید . در این بازی سازندگان نقشه های بسیار بزرگی برای این بازی طراحی کرده اند که باعث شده است مبارزه های این بازی از تنوع بسیار بالایی برخوردار باشند . در این بازی سازندگان ایتم های بسیار زیادی را وارد بازی کرده اند که باعث شده است نبردهای این بازی بسیار واقع گرایانه و متنوع شوند . بازی رایانه ای Thirty Years War یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Thirty Years War نسخه SKIDROW

مشخصات بازی :نام بازی : Thirty Years Warپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Ageodمنتشر کننده : Ageodسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Thirty Years War

لینک دانلود