دانلود بازی کامپیوتر This Is the Police نسخه CODEX

This Is the Police یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Nordic Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Nordic Games یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب RED FACTION و Dark Siders را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک ماجراجویی یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد ، این سبک به دلیل داشتن پازل های پیچیده شخصیت پردازی قدرتمند و محیط های جذاب به محبوبیت بسیاری دست یافته است . بازی هایی نظیر سری محبوب UNCHARTED کمک شایانی در محبوبیت این سبک داشته اند . بازی رایانه ای This Is the Police یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک ماجراجویی و استراتژی خلق شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با یک شهر خیالی می باشد که جرم و جنایت در آن موج می زند ، در این بازی شما به عنوان جک بوید که رئیس پلیس این شهر می باشد وارد بازی می شوید و باید جرم و جنایت را از این شهر ریشه کن کنید . برای انجام این کار راه بسیار دراز و سختی روبروی شما قرار دارد در مواردی شما باید با خلافکاران شهر همکاری کرده تا بتوانید از آنها اطلاعات لازم برای نابودی گروه حریف را بدست آورید ، اما ممکن است در همین راه اطلاعات اشتباهی بدست آورید . در این بازی سازندگان تلاش داشته اند که مشکلاتی که پلیس ها در طول روز با آن سر و کار دارند را به شما نشان دهند و از این طریق داستای باورپذیرتر و جذاب تر روایت کنند . گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های ماجراجویی می باشد شما باید با جست و جو در محیط های بازی پرده از پرونده ها برداشته و اطلاعات جدیدی در رابطه با افراد بدست آورید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر This Is the Police نسخه CODEX

مشخصات بازی This Is the Police :

نام بازی : This Is the Policeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Nordic Gamesمنتشر کننده : Nordic Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

This Is the Police

لینک دانلود