تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Throne of Destiny v1.0.0 همراه با دیتا

Throne of Destiny نام بازی جدید و گرافیکی در سبک بازی های نقش آفرینی ، استراتژی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان همراه با فایل دیتای بازی دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید . شما در یک بازی تخیلی حماسی با قدرت های فراطبیعی و دنیایی با نیروهای خارق العاده قرار خواهید گرفت . این بازی کاملا به صورت آنلاین بوده و کاربران از سراسر جهان می توانند با یک دیگر به جنگ و چالش های بازی پرداخته و لذت ببرند . در Throne of Destiny شما می توانید در نبرد های یک در مقابل یک یا سه در مقابل سه و پنج در مقابل پنج شرکت کنید . هر کدام از شخصیت های بازی دارای قدرت های منحصر به فرد خود می باشند و شما باید در بازی با توجه به استراتژی خود آنها را انتخاب کنید . شما می توانید در طول بازی با جمع کردن امتیاز های برد در مراحل کارت ها و آیتم های جدیدی را در بازی خریداری کرده تا بتوانید با قدرت بیشتری به چالش های بازی بپردازید . شما می توانید قدرت های در بازی را به انتخاب با یک دیگر ترکیب کرده و قدرت های جدیدی را خلق کنید که از جذابیت های این بازی به شمار می اید . اگر شما از طرفداران بازی های اکشن تخیلی هستید این بازی را حتما به شما پیشنهاد خواهیم کرد .
نام: Throne of Destiny
حجم فایل: 738 مگابایت
شرکت سازنده: FunJoy Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 6+
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Throne of Destiny - v1.0.0 + Data

《Throne of Destiny》is a 3D MMORPG with elements of MOBA; Strategy; Card, all three in one. A well-made epic fantasy game.
Follow the stages to explore the secret of war on Planet – I. Parkour; Guarding towers; Capturing strongholds and other diverse copies make it more interesting.
Unique legend hero; Grand central city; Cool scenarios; Mighty mounts; Lovely pets; Copies; Engagement; Abattoir; Arena; Training; MOBA combat! From soup to nuts!

لینک دانلود