تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tom vs The Armies of Hell نسخه CODEX

Tom vs The Armies of Hell یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Burgoon Entertainment, LLC ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Burgoon Entertainment, LLC یک استودیوی تازه تاسیس می باشد و بازی رایانه ای Tom vs The Armies of Hell را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که این استودیو در اولین تلاش خود موفق عمل کرده است . سبک اکشن یکی از سبک های اصلی و پایه در دنیای بازی های رایانه ای می باشد ، این سبک در سال های اخیر با ترکیب با سایر سبک ها تبدیل به یکی از محبوب ترین و میانه ای ترین سبک های بازی های رایانه ای می باشد ، استودیوهای مختلف از ترکیب سبک های مختلف با این سبک سعی داشته اند بازی های خلاقانه ای خلق کنند ، مانند سری Fallout که ترکیبی از سبک نقش آفرینی و اکشن می باشد . بازی رایانه ای Tom vs The Armies of Hell یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک اکشن و ماجراجویی خلق شده است .

سایر توضیحات : تام نام یک مهندس کامپیوتر می باشد که در جریان یک آزمایش ناموفق تبدیل به یک موجود عجیب الخلقه می شود و به همراه تمام دوستانش به یک دنیای عجیب فرستاده می شود . حال شما در نقش تام باید با استفاده از سلاح های متنوع این بازی و همچنین قدرت های تازه بدست آورده تان به نبرد این موجودات شیطانی رفته و آنها را از پای در آورید . طراحی مراحل و دنیای بازی بسیار خلاقانه و جذاب می باشد بطوری که شما واقعا تجربه بودن در یک دنیای جدید را در این بازی خواهید داشت . گیم پلی این بازی یک اکشن سرعتی و جذای می باشد که به راحتی می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند . بازی رایانه ای Tom vs The Armies of Hell یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tom vs The Armies of Hell نسخه CODEX

مشخصات بازی Tom vs The Armies of Hell :

نام بازی : Tom vs The Armies of Hellپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Burgoon Entertainment, LLCمنتشر کننده : Burgoon Entertainment, LLCسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tom vs The Armies of Hell

لینک دانلود